REKLAMA

Spotykamy się na Stadionie PGE Narodowym!

W najbliższą niedzielę PKN Orlen zaprasza na imprezę poświęconą bezpieczeństwu ruchu drogowego. Do wygrania przejazd z zawodnikami. 

Orlen

Przed kilkoma tygodniami wprowadzone zostały zmiany w przepisach o ruchu drogowym. Wiesz co mamy na myśli? Oczywiście najważniejsze z nich to jazda na suwak, czy pozostawienie na drodze tak zwanego korytarza życia. Zasady, które brzmią łatwo w teorii, wcale nie są proste do wykonania w praktyce. Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące nowych przepisów i ich realizacji, PKN Orlen zaprasza na imprezę poświęconą wyjaśnieniu nowych zasad o ruchu drogowym. Wstęp wolny. 

Kiedy: niedziela, 15 grudnia 2019 r., w godz. od 08.00 do 15.00
Gdzie: błonia Stadionu PGE Narodowy w Warszawie

W roli ekspertów wystąpią zawodnicy ORLEN Team – Kuba Przygoński, Maciej Giemza, Adam Tomiczek, Kacper Wróblewski i Kamil Wiśniewski.

To nie wszystko. Zawodnicy zaprezentują swoje umiejętności na specjalnie przygotowanym torze. Podczas imprezy ogłoszony zostanie konkurs w którym do wygrania będzie możliwość przejazdu z jednym z kierowców.

Partnerami wydarzenia są: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów oraz Policją. W spotkaniu wezmą też udział przedstawiciele Zarządu PKN ORLEN.

 

 

Zobacz również:
Od mocnego uderzenia zawodnicy Orlen Team, specjalizujący się w rajdach cross-country, rozpoczęli tegoroczną rywalizację w mistrzostwach Polski.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA