[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Sprawdź motocykl przed wakacjami

Przed nami letnie miesiące, a więc pora na wakacyjne wyjazdy. Aby było bezpiecznie, warto przed takim wyjazdem zadbać o stan techniczny naszego motocykla.

Wakacje z Suzuki

Dbając o bezpieczeństwo motocyklistów, Suzuki zachęca do skorzystania z bezpłatnej kontroli stanu technicznego motocykla w swoich autoryzowanych serwisach.

Właściciele motocykli i quadów Suzuki, które mają więcej niż 4 lata, mogą skorzystać z oferty przygotowanej specjalnie dla nich. W lipcu ASO marki bezpłatnie przeprowadzi kontrolę pojazdu, dokładnie sprawdzając najważniejsze elementy: silnik, układ przeniesienia napędu, układ hamulcowy, zawieszenie i układ kierowniczy wraz z kołami, układ elektryczny i oświetlenie, a także nadwozie.

Korzystając z tej akcji, klient otrzyma także rabat w wysokości 30% na oryginalne części zamienne oraz 15% na akcesoria Suzuki.

Akcją serwisową objęte są wszystkie modele motocykli i ATV Suzuki bez względu na ich pochodzenie.

Zobacz również:
Mimo przełożenia terminu targów Warsaw Motorcycle Show i tak zobaczycie nowości Yamahy na sezon 2020. Zapraszamy na dni otwarte do warszawskich dealerów tej marki: POLand POSTITION oraz Uhma Bike.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA