Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Spyder Grossglockner Challenge 2015

Zlotowicze z ponad 18 krajów, ponad 200 maszyn, tak wyglądał tegoroczny zlot miłośników trójkołowych CanAm Spyderów zorganizowany w austriackich Alpach.

Na imprezie nie zabrakło również ekipy z Polski, która okazała się najliczniejszym teamem, bo na trójkołowcach przyjechały aż 42 osoby.

W tym roku nagrodę za najdłuższy przejazd zgarnął Sergey Neupokoev z Rosji, który jadąc na zlot pokonał dystans 3026 km. Przy tym wyniku, 1072 km które musiała pokonać Anna-Lena Karlsson z Ystad nie robi już takiego wrażenia.

Podczas zlotu rozegrano konkurs na największy całkowity przebieg Spydera. Konkurs wygrał Leif Karlsson ze Szwecji z wynikiem 104 284 km.

Nagrodę główną, czyli roczne użytkowanie wypasionego Can-Am Spydera RT LTD, zgarnął Szwajcar Hazy Seliner.

 

Zobacz filmy z Spyder Grossglockner Challenge 2015

 

W tym roku uczestnicy mieli tez niepowtarzalną okazję obejrzenia fabryki silników Rotax w austriackim Gunskirchen, oraz obowiązkowy wspólny przejazd jedną z najwyżej położonych dróg w Alpach Grossglockner Hochalpenstrasse.

zobacz galerię

Zobacz również:
Majówkowy zawrót głowy, czyli motocross w Lidzbarku już za nami! 280 zawodników zapewniło emocje na torze podczas inauguracyjnych rund Orlen MX MP i Orlen MX PP.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE