[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Startują zapisy na Red Bull 111 Megawatt

Położona w centrum Polski Kopalnia Węgla Brunatnego PGE Bełchatów już po raz piąty stanie się areną, gdzie zmierzą się amatorzy i profesjonalni zawodnicy. Dzisiaj (27 czerwca) o godzinie 18:00 startują zapisy. 

Pierwsza edycja Red Bull 111 Megawatt odbyła się w 2014 roku. Wygrał ją Tadeusz Błażusiak, który jest jedną z żywych legend hard enduro. Od tamtej pory impreza cieszy się sporą popularnością. Powodem tego jest możliwość rywalizowania amatorów z profesjonalnymi zawodnikami. Co roku numery startowe wyprzedają się w mgnieniu oka. Warto dodać, że trasa którą pokonują profesjonaliści i amatorzy jest tak samo wymagająca. Składa się z naturalnych przeszkód (kopalnia), a także stworzonych sztucznie - kamienie, opony, drewniane bale, rury. Red Bull 111 Megawatt odbywa się na terenie Kopalni PGE w Kleszczowie (niedaleko Bełchatowa). Ogromny teren pozwala na wytyczanie nowej trasy każdego roku. 

REKLAMA

W tym roku dobędzie się piąta edycja Red Bull 111 Megawatt. Ci, którzy chcą sprawdzić swoje siły w wyścigu powinni dziś (27 czerwca) wejść na stronę redbull.pl/111megawatt. O godzinie 18:00 startuje pierwsza tura zapisów (kolejna odbędzie się 11 lipca). Opłata za start wynosi 450 zł, a limit to 1000 miejsc - próbuj, może się załapiesz!

zobacz galerię

Zobacz również:
Rafał Sonik nie obroni wywalczonej w zeszłym roku statuetki Beduina. Wczoraj na etapie z Jujuy do Uyuni w Boliwii w jego quadzie eksplodował silnik, a zawodnik musiał się wycofać.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA