[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Startują zapisy na Red Bull 111 Megawatt

Położona w centrum Polski Kopalnia Węgla Brunatnego PGE Bełchatów już po raz piąty stanie się areną, gdzie zmierzą się amatorzy i profesjonalni zawodnicy. Dzisiaj (27 czerwca) o godzinie 18:00 startują zapisy. 

Pierwsza edycja Red Bull 111 Megawatt odbyła się w 2014 roku. Wygrał ją Tadeusz Błażusiak, który jest jedną z żywych legend hard enduro. Od tamtej pory impreza cieszy się sporą popularnością. Powodem tego jest możliwość rywalizowania amatorów z profesjonalnymi zawodnikami. Co roku numery startowe wyprzedają się w mgnieniu oka. Warto dodać, że trasa którą pokonują profesjonaliści i amatorzy jest tak samo wymagająca. Składa się z naturalnych przeszkód (kopalnia), a także stworzonych sztucznie - kamienie, opony, drewniane bale, rury. Red Bull 111 Megawatt odbywa się na terenie Kopalni PGE w Kleszczowie (niedaleko Bełchatowa). Ogromny teren pozwala na wytyczanie nowej trasy każdego roku. 

REKLAMA

W tym roku dobędzie się piąta edycja Red Bull 111 Megawatt. Ci, którzy chcą sprawdzić swoje siły w wyścigu powinni dziś (27 czerwca) wejść na stronę redbull.pl/111megawatt. O godzinie 18:00 startuje pierwsza tura zapisów (kolejna odbędzie się 11 lipca). Opłata za start wynosi 450 zł, a limit to 1000 miejsc - próbuj, może się załapiesz!

zobacz galerię

Zobacz również:
W zespołach Ducati w nadchodzącym sezonie bez zmian pozostanie tylko jeden zawodnik - Nicky Hayden. Reszta od zawodników do team managera to zupełnie nowy temat.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij