Startują zapisy na Red Bull 111 Megawatt

Położona w centrum Polski Kopalnia Węgla Brunatnego PGE Bełchatów już po raz piąty stanie się areną, gdzie zmierzą się amatorzy i profesjonalni zawodnicy. Dzisiaj (27 czerwca) o godzinie 18:00 startują zapisy. 

Pierwsza edycja Red Bull 111 Megawatt odbyła się w 2014 roku. Wygrał ją Tadeusz Błażusiak, który jest jedną z żywych legend hard enduro. Od tamtej pory impreza cieszy się sporą popularnością. Powodem tego jest możliwość rywalizowania amatorów z profesjonalnymi zawodnikami. Co roku numery startowe wyprzedają się w mgnieniu oka. Warto dodać, że trasa którą pokonują profesjonaliści i amatorzy jest tak samo wymagająca. Składa się z naturalnych przeszkód (kopalnia), a także stworzonych sztucznie - kamienie, opony, drewniane bale, rury. Red Bull 111 Megawatt odbywa się na terenie Kopalni PGE w Kleszczowie (niedaleko Bełchatowa). Ogromny teren pozwala na wytyczanie nowej trasy każdego roku. 

W tym roku dobędzie się piąta edycja Red Bull 111 Megawatt. Ci, którzy chcą sprawdzić swoje siły w wyścigu powinni dziś (27 czerwca) wejść na stronę redbull.pl/111megawatt. O godzinie 18:00 startuje pierwsza tura zapisów (kolejna odbędzie się 11 lipca). Opłata za start wynosi 450 zł, a limit to 1000 miejsc - próbuj, może się załapiesz!

Zobacz również:
REKLAMA