Startuje "Akademia AJP Enduro"

To właśnie dzisiaj, 19 maja, o godzinie 21 startuje pierwszy odcinek "Akademii AJP Enduro".

Co ważne, program Akademia AJP  Enduro jest realizowany przez pasjonatów dla pasjonatów. Projekt  został stworzony po to by spopularyzować tą dyscyplinę jak również  pomóc wszystkim początkującym w zdobyciu niezbędnej wiedzy i bezpiecznej jeździe w off-roadzie.

Program poprowadzą trzy osoby, dwóch instruktorów oraz uczeń, jeżdżących na motocyklach marki AJP. Szkolenie składa się z 25 odcinków w których poznasz teoretyczne podstawy jazdy w terenie, prezentację prawidłowo wykonanych manewrów oraz najczęściej popełniane błędy. W programie nie zabraknie też informacji dotyczących budowy i obsługi motocykla oraz pokazanie w jaki sposób można samodzielnie serwisować motocykl.

Jeśli przeoczyłeś jeden z odcinków które pojawią się będą co tydzień, w czwartek, o godzinie 21 nie panikuj. Powtórki możesz zobaczyć również w: piątek o 17.00, sobotę o 09.00 i 23.00, poniedziałki o 13.00, wtorki o 09.00 i czwartki o 01.00.

Program można oglądać od 19 maja na kanale motoryzacyjnym Motowizja (obecnie dostępna na platformie nc+ na pozycji 124, w Orange TV – pozycja 136, w jakości HD w UPC – pozycja 514 oraz 572, w Multimedia Polska – kanał 127 oraz w sieci TOYA na kanale 32 i w innych sieciach kablowych), a także na oficjalnej stronie projektu www.akademia-ajp-enduro.pl oraz na stronach partnerów programu: www.topgear.com.pl, www.x-cross.pl, www.motogen.pl, www.motocykl-online.pl i www.motox.com.pl

Zobacz również:
REKLAMA