Startuje druga edycja Battle of The Kings!

Druga edycja Bitwy Królów - customowego turnieju Harleya-Daviodsona już się zaczęła! Finał imprezy już w czerwcu.

Harley-Davidson
w zeszłorocznej edycji zwyciężył projekt salonu Harley-Davidson Prague

W tym roku głównym bohaterem customowych popisów jest Harley-Davidson Sportster Iron 883. Dealerzy i ich serwisy z całej Europy zbudowali maszyny które wystąpią w eliminacjach Battle of the Kings by dojść do finału który rozstrzygnie się w czerwcu podczas wielkiego festiwalu motocykli custom “Wheels & Waves”, który odbędzie się w Biarritz we Francji.

W konkursie biorą udział też polskie salony Harleya. Zasady są proste. Każdy salon ma do dyspozycji Harleya Sportstera Irona 883. Do przerobienia musi użyć co najmniej 50% oryginalnych akcesoriów Harley-Davidson. Wizja jest dowolna. Oczywiście jest też ograniczenie finansowe. Zwycięzcy eliminacji krajowych wezmą udział w finałowym konkursie w Biarritz.

Zagłosuj w konkursie na www.h-d.com/customkings

W ubiegłym roku w Battle of the Kings wzięło udział aż 150 dealerów z całej Europy a na motocykle głosowało ponad 30 000 osób. Wygrał praski dealer Harley-Davidson Prague, twórca zwycięskiego projektu SHDB 04. Model Street 750 został tutaj gruntownie przebudowany przez Ondreja Odehnala (mechanika), Bohousa Menzla (produkcja), Wojtę Vavrinę (zarządzanie projektem), Jardę Vavrinę (pomysł i projekt) oraz Olafa Pugnera (lakierowanie). „Zainspirowały nas dwie znakomite maszyny: Lotus C01 i chromowane linie Bell and Ross Softail” – wyjaśnił Ondrej

Zobacz również:
REKLAMA