[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
4.0

Startuje runda Pit Bike Cup 2019 na torze Głażewo

W końcu nadszedł moment, na który czekali fani małych motocykli. Już w najbliższy weekend (27 kwietnia o godzinie 12) w odbędzie się pierwsza runda Pit Bike Cup 2019.

Małe motocykle stają się coraz popularniejsze, nie tylko wśród amatorów, ale i zawodników.

Tradycyjnie na torze off-road-owym zmierzą się nie tylko amatorzy, ale i bardziej doświadczeni zawodowcy. Starty odbywają się w siedmiu klasach wyścigowych: Amator, Stock 90, Stok 125, Stok 150, Stock 150 Junior, Pit Ladies, Super Pit. Dodatkowo odbędą się jazdy pokazowe dla dzieci od szóstego roku życia (bez pomiaru czasu i klasyfikacji).

Zawody w Głażewie to nie tylko wyśmienita zabawa dla startujących, ale także świetna rozrywka dla widzów. Wstęp na zawody jest bezpłatny, więc im więcej kibiców pojawi się na torze tym lepiej. Tor Głażewo znajduje się niecałe trzydzieści kilometrów od Torunia i  Bydgoszczy, i jest zlokalizowany w samym centrum województwa kujawsko-pomorskiego. 

REKLAMA

To właśnie tu stawialiśmy pierwsze kroki na pit bike, tu się wszystko zaczęło - mówi Łukasz Pawlikowski, zawodnik MX Otopit Toruń. - Teraz kontynuujemy tę przygodę pod szyldem Pit Bike Cup, a w zmaganiach biorą udział dzieci, młodzież i dorośli. Poziom z roku na rok drastycznie rośnie, co mnie bardzo cieszy. Ale, by każdy miał szansę rozpocząć swoje starty, stworzyliśmy klasę Amator, dostępną dla zawodników, którzy nie mają czasu na regularne treningi.

Nie możesz być na miejscu? 27 kwietnia o godzinie 11:55 oglądaj relację na żywo -> https://youtu.be/ZuU6C3Z8K2M

Chciałbyś wystartować i spróbować swoich sił na torze? Zgłoszenia do zawodów dostępne są na stronie MX Otopit Toruń -> https://otopit.pl/pitbike-pl-cup-glazewo/

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij