Startuje trzecia edycja "Bitwy królów"

Podczas targów motocyklowych Intermot w Kolonii, Harley-Davidson ogłosił start tegorocznej edycji "Bitwy Królów". Polacy potrzebują waszych głosów.

Trzecia edycja "Bitwy Królów" obejmie okres od października 2016 do listopada 2017 roku. W tym czasie pracownicy autoryzowanych salonów Harley-Davidson z obszaru EMEA (Europa, na Bliski Wschód i Afryka) staną do walki o wykazanie się największą oryginalnością i talentem do modyfikacji modeli Dark Custom z rodziny Sportster.

Pierwszym etapem konkursu będzie etap krajowy, który wyłoni zwycięskiego "Króla Custom" na każdym z rynków. Następnie zwycięzcy krajowi zmierzą się w bezpośrednim pojedynku. Głównemu laureatowi zostanie wręczona prestiżowa nagroda główna, co odbędzie się na targach EICMA we Włoszech, w listopadzie 2017 roku.

W tej edycji Bitwy Królów platformą do modyfikacji będą motocykle z kultowej serii Sportster produkowanej nieprzerwanie od 1957 roku. To jedna z najpopularniejszych linii Harley-Davidson i najczęściej modyfikowane przez właścicieli maszyny. Motocykle takie jak Iron 883, Forty-Eight czy Roadster stanowią idealne "czyste płótno" do zaprezentowania talentów pracowników salonów Harley-Davidson.  

Według Mike'a Jonhstone'a, dyrektora ds. marketingu Harley-Davidson EMEA, "Konkurs 'Bitwa Królów' z roku na rok rozwija się i doskonali, czego dowodzi fakt, że w tym roku startuje w nim 211 salonów, podczas gdy w ubiegłym roku było ich 150. Inspirujące spersonalizowane motocykle spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, czego wyrazem było ponad 65 000 głosów oddanych w konkursie w 2016 roku, oraz pozwoliły ujawnić prawdziwe talenty drzemiące w pracownikach naszych salonów. W tym roku zachęcamy dealerów Harley-Davidson do nadania własnego stylu modelom Iron 883, Forty-Eight lub Roadster w sposób, który w pełni odda ich wszechstronność i indywidualizm.

Wszyscy mechanicy i pracownicy naszych salonów są niekwestionowanymi "Królami Custom" i ekspertami w dziedzinie customizacji motocykli. Harley-Davidson ma bogate dziedzictwo na tym polu i jest liderem sceny custom wraz ze swoimi motocyklami łączącymi styl, funkcjonalność i dostępność. Dysponując solidną siecią ekspertów od customizacji i dostępem do ponad 10 000 oryginalnych części i akcesoriów, z niecierpliwością czekamy na niezwykłe zgłoszenia konkursowe."

Surowe i wykończone w oryginalny sposób motocykle Dark Custom to maszyny dla tych, którzy jeżdżą własnymi ścieżkami, dzięki czemu mogą dać ujście swojej buntowniczej duszy i być na drodze na swoich zasadach.  Motocykle Dark Custom charakteryzuje matowe lub przyciemnione wykończenie, elementy w stylu vintage oraz atrakcyjna cena, która ma skusić do zakupu nowych klientów marki.

Dowiedz się więcej o konkursie „Bitwa Królów” wchodząc na: www.h-d.com/customkings

Zobacz również:
REKLAMA