Startujemy z II poziomem szkoleń!

Nie sprzęt, lecz technika… zrobi z Ciebie zawodnika. Dobrze o tym wiemy, dlatego przygotowaliśmy drugi poziom szkolenia z doskonalenia techniki jazdy. To ostatnia szansa na zapisy!

Sześć edycji szkoleń pierwszego stopnia to za mało, bo jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. W tym sezonie wystartowaliśmy z kolejnym, drugim poziomem szkoleń przeznaczonym dla bardziej doświadczonych motocyklistów.

Podczas drugiego poziomu pokażemy ci jak rozpoznać najważniejsze punkty w zakręcie i jak przenosić po nich wzrok. Popracujemy również nad płynnym operowaniem gazem oraz i nad wybieraniem optymalnego toru przejazdu przez zakręt. Na szkoleniu drugiego stopnia pokażemy ci również jak balansować ciałem na zakrętach by uzyskać wyższą prędkość i pełną kontrolę na motocyklu.

Przed przyjazdem na drugi level warto jest odbyć pierwszy poziom, choć nie jest to warunek konieczny. Szkolenie adresujemy do kierowców motocykli szosowych – od ścigaczy po choppery. Warunkiem udziału są sprawna technicznie maszyna i posiadanie stosownych uprawnień (prawo jazdy).

Motocykl Action Team - Level 2, poziom II
Motocykl Action Team - Level 2

 

Koszt szkolenia II stopnia to 649 zł. W cenie tej otrzymujesz: szkolenie teoretyczne i praktyczne, dostęp do toru, opiekę profesjonalnych szkoleniowców, certyfikat ukończenia, pakiet naszych magazynów, a także upominki od partnerów. W trakcie przerw zapewniamy również obiad, kawę, herbatę i zimne napoje.

Na szkolenie warto przyjechać z kilku powodów. Przede wszystkim dla doskonalenia swojej techniki jazdy, ale nie tylko. Nasze imprezy przygotowujemy w przyjaznej dla uczestników formie. Wszystko odbywa się na luzie i bez stresu. Obieramy taktykę „przyjemne z pożytecznym”.

Szkolenia odbędą się w dwóch terminach: 4 sierpnia (sobota) i 22 września (sobota). Miejsca rozchodzą się niczym przysłowiowe ciepłe bułeczki, także spieszcie się!

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na https://www.motocykl-online.pl/action-team

Masz pytania? Pisz: [email protected]

Motocykl Action Team - Level 2, poziom II
Zobacz również:
REKLAMA