[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Startujemy z II poziomem szkoleń!

Nie sprzęt, lecz technika… zrobi z Ciebie zawodnika. Dobrze o tym wiemy, dlatego przygotowaliśmy drugi poziom szkolenia z doskonalenia techniki jazdy. To ostatnia szansa na zapisy!

Sześć edycji szkoleń pierwszego stopnia to za mało, bo jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. W tym sezonie wystartowaliśmy z kolejnym, drugim poziomem szkoleń przeznaczonym dla bardziej doświadczonych motocyklistów.

Podczas drugiego poziomu pokażemy ci jak rozpoznać najważniejsze punkty w zakręcie i jak przenosić po nich wzrok. Popracujemy również nad płynnym operowaniem gazem oraz i nad wybieraniem optymalnego toru przejazdu przez zakręt. Na szkoleniu drugiego stopnia pokażemy ci również jak balansować ciałem na zakrętach by uzyskać wyższą prędkość i pełną kontrolę na motocyklu.

REKLAMA

Przed przyjazdem na drugi level warto jest odbyć pierwszy poziom, choć nie jest to warunek konieczny. Szkolenie adresujemy do kierowców motocykli szosowych – od ścigaczy po choppery. Warunkiem udziału są sprawna technicznie maszyna i posiadanie stosownych uprawnień (prawo jazdy).

 

Koszt szkolenia II stopnia to 649 zł. W cenie tej otrzymujesz: szkolenie teoretyczne i praktyczne, dostęp do toru, opiekę profesjonalnych szkoleniowców, certyfikat ukończenia, pakiet naszych magazynów, a także upominki od partnerów. W trakcie przerw zapewniamy również obiad, kawę, herbatę i zimne napoje.

Na szkolenie warto przyjechać z kilku powodów. Przede wszystkim dla doskonalenia swojej techniki jazdy, ale nie tylko. Nasze imprezy przygotowujemy w przyjaznej dla uczestników formie. Wszystko odbywa się na luzie i bez stresu. Obieramy taktykę „przyjemne z pożytecznym”.

Szkolenia odbędą się w dwóch terminach: 4 sierpnia (sobota) i 22 września (sobota). Miejsca rozchodzą się niczym przysłowiowe ciepłe bułeczki, także spieszcie się!

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na https://www.motocykl-online.pl/action-team

Masz pytania? Pisz: motocykl-action-team@mpp.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Valentino Rossi, 9-krotny mistrz świata MotoGP, wspiera WOŚP już po raz piąty! Przyłącz się!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij