[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Startujemy z II poziomem szkoleń!

Nie sprzęt, lecz technika… zrobi z Ciebie zawodnika. Dobrze o tym wiemy, dlatego przygotowaliśmy drugi poziom szkolenia z doskonalenia techniki jazdy. To ostatnia szansa na zapisy!

Sześć edycji szkoleń pierwszego stopnia to za mało, bo jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. W tym sezonie wystartowaliśmy z kolejnym, drugim poziomem szkoleń przeznaczonym dla bardziej doświadczonych motocyklistów.

Podczas drugiego poziomu pokażemy ci jak rozpoznać najważniejsze punkty w zakręcie i jak przenosić po nich wzrok. Popracujemy również nad płynnym operowaniem gazem oraz i nad wybieraniem optymalnego toru przejazdu przez zakręt. Na szkoleniu drugiego stopnia pokażemy ci również jak balansować ciałem na zakrętach by uzyskać wyższą prędkość i pełną kontrolę na motocyklu.

REKLAMA

Przed przyjazdem na drugi level warto jest odbyć pierwszy poziom, choć nie jest to warunek konieczny. Szkolenie adresujemy do kierowców motocykli szosowych – od ścigaczy po choppery. Warunkiem udziału są sprawna technicznie maszyna i posiadanie stosownych uprawnień (prawo jazdy).

 

Koszt szkolenia II stopnia to 649 zł. W cenie tej otrzymujesz: szkolenie teoretyczne i praktyczne, dostęp do toru, opiekę profesjonalnych szkoleniowców, certyfikat ukończenia, pakiet naszych magazynów, a także upominki od partnerów. W trakcie przerw zapewniamy również obiad, kawę, herbatę i zimne napoje.

Na szkolenie warto przyjechać z kilku powodów. Przede wszystkim dla doskonalenia swojej techniki jazdy, ale nie tylko. Nasze imprezy przygotowujemy w przyjaznej dla uczestników formie. Wszystko odbywa się na luzie i bez stresu. Obieramy taktykę „przyjemne z pożytecznym”.

Szkolenia odbędą się w dwóch terminach: 4 sierpnia (sobota) i 22 września (sobota). Miejsca rozchodzą się niczym przysłowiowe ciepłe bułeczki, także spieszcie się!

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na https://www.motocykl-online.pl/action-team

Masz pytania? Pisz: motocykl-action-team@mpp.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Na pewno nie mogliście wczoraj wejść na naszą stronę i na waszych ekranach wyświetlał się bardzo nielubiany komunikat. Nie, MOTOCYKL nie przestał istnieć tylko jakieś złośliwe chochliki spowodowały awarię naszego serwera. Nie wykluczone że to sabotaż.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA