[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Staż w Motocykl-Online

Motocykle, czy też, bardziej ogólnie - motoryzacja to Twoja pasja? Chciałbyś dowiedzieć się, jak funkcjonuje redakcja online od wnętrza? Sprawdź naszą propozycję stażu i dołącz do nas.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki lub stażu w międzynarodowej firmie, przyjazną atmosferę, sporo trudnych wyzwań, prawdziwą okazję do nauki, ale i wsparcie doświadczonych redaktorów, możliwość zdobycia bezcennych doświadczeń i wiedzy oraz umiejętności pisania w środowisku Internetu.

Czas trwania bezpłatnej praktyki wynosi miesiąc. Najlepszych praktykantów zaprosimy na 2 miesięczny płatny staż. Najlepsi stażyści mają szansę zostać z nami znacznie dłużej!

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij nam swoje CV na adres [email protected]. Czekamy, naprawdę warto!

Wydawnictwo Motor-Presse Polska sp. z o.o. rozpoczyna program stażowy do wszystkich swoich tytułów, działających online, już od lutego br.

Zobacz również:
Ryzyko dodaje życiu pikanterii, jednak nikt nie jest nieśmiertelny, dlatego czterech rzeczy nigdy i pod żadnym pozorem nie wolno ci zlekceważyć podczas jazdy na motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA