Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Staż w Motocykl-Online

Motocykle, czy też, bardziej ogólnie - motoryzacja to Twoja pasja? Chciałbyś dowiedzieć się, jak funkcjonuje redakcja online od wnętrza? Sprawdź naszą propozycję stażu i dołącz do nas.

Oferujemy możliwość odbycia praktyki lub stażu w międzynarodowej firmie, przyjazną atmosferę, sporo trudnych wyzwań, prawdziwą okazję do nauki, ale i wsparcie doświadczonych redaktorów, możliwość zdobycia bezcennych doświadczeń i wiedzy oraz umiejętności pisania w środowisku Internetu.

Czas trwania bezpłatnej praktyki wynosi miesiąc. Najlepszych praktykantów zaprosimy na 2 miesięczny płatny staż. Najlepsi stażyści mają szansę zostać z nami znacznie dłużej!

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@mpp.pl. Czekamy, naprawdę warto!

Wydawnictwo Motor-Presse Polska sp. z o.o. rozpoczyna program stażowy do wszystkich swoich tytułów, działających online, już od lutego br.

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij