Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Stoner wraca do wyścigów!

Casey Stoner - dwukrotny mistrz MotoGP wraca z emerytury! 27 lipca wystartuje w 8-godzinnym wyścigu na torze Suzuka.

Casey Stoner wraca - HRC Team.

Honda potwierdziła informację, że na torze Suzuka w teamie z Michaelem Van der Markiem i Takumim Takahashim wystartuje Casey Stoner. Stawka jest wysoka, bo chodzi o 6 zwycięstwo z rzędu dla Hondy. Dwukrotny mistrz MotoGP z 2007 i 2011 roku to niewątpliwy atut. Do niedawna Stoner zaprzeczał jakoby przymierzał się do powrotu na tor. Jednak wygląda na to, że po ostatnich testach na torze Sepang zatęsknił za rywalizacją i adrenaliną z wyścigów. Suzuka zawsze była moim nieosiągniętym marzeniem z racji na napięty grafik podczas startów MotoGP. Już się nie mogę doczekać startu - powiedział nam Stoner. Będzie on miał jeszcze szansę sprawdzić CBR-ke 1000 RR jeszcze podczas testów 7-8 i 14-15 lipca.

8-godzinne starcie na torze Suzuka to jeden z najcięższych wyścigów motocyklowych - to test sprawności zarówno dla maszyn jak i dla ludzi.

zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij