Street 500 i Street 750 - dwie całkowicie nowe maszyny Harleya

Podczas targów motocyklowych EICMA w Mediolanie Harley-Davidson przedstawił dwa zupełnie nowe motocykle, napędzanie silnikami V-Twin Revolution X o pojemnościach 500 i 750 cm.

W poniedziałek 4 listopada, podczas targów EICMA w Mediolanie Harley-Davidson zaprezentował dwa zupełnie nowe motocykle: modele Street 500 i Street 750 , napędzane całkowicie nowym silnikiem V-Twin Revolution X.  Utrzymane w stylistyce Dark Custom miejskie maszyny napędza całkowicie nowa, jednostka V-Twin Revolution X występująca w wersjach o pojemności 499 i 749 cm, o której wiadomo dziś jedynie tyle, że ma po cztery zawory na cylinder, jest chłodzona cieczą i współpracuje z sześciobiegowa skrzynią.

Niestety nie wiemy nic o osiągach nowych maszyn z Milwaukee, nie znana jest również jeszcze ich cena. Klasa pojemnościowa sugeruje, że Street 500 i Street 750 powinny być bardziej dostępne cenowo niż ich więksi kuzyni. Dla porównanie najtańszy nowy Harley – Davidson rocznik 2014 to model 883 Iron kosztujący od 37 200 zł.

Jeżeli chcecie zobaczyć jak powstawał model Street i usłyszeć jak usłyszeć jak pracuje V-Twin Revolution sprawdźcie TU

Zaś szukając więcej informacji TU

 

Zobacz również:
REKLAMA