Street Bob 114 2021, Fat Bob 114, nowe wersje CVO. Harley-Davidson zaprezentował nowości

Nowy Street Bob 114, odnowiony Fat Boy 114, nowa stylistyka linii CVO, a także całkiem nowy system audio Rockford Fosgate – Harley Davidson zaprezentował swoje nowości na rok 2021.

Harley Davidson hot rod 2021 Harley-Davidson

Nowy model Street Bob 114 to spojrzenie producenta na stylistykę bobber. Najlżejszy model Softail wyposażony został w silnik Milwaukee-Eight 114. Street Bob 114 zapewnia spory zapas mocy. Charakteru nadają mu detale takie jak kierownica mini-ape,czy skrócony tylny błotnik.

Model Fat Boy to jeden z najbardziej charakterystycznych motocykli w ofercie HD. Stylistyka na rok 2021 rozjaśnia nieco jego mroczny wizerunek – błyszczący chrom zastępuje satynowe wykończenie układu napędowego i wydechowego, części przedniej, wsporników tylnych błotników i konsoli.

Motocykle Hot Rod Bagger – nowe wyposażenie

W linii Touring na 2021 r. zobaczymy trio motocykli hot rod bagger: Road King Special, Road Glide Special i Street Glide Special. Wszystkie trzy napędzane będą silnikiem Milwaukee-Eight 114. Modele Street Glide Special i Road Glide Special dostępne są w wersji w dwubarwnym lakierowaniu, można także wybrać pomiędzy wykończeniem w czerni i jasnym chromem. Modele Road King Special i Street Glide Special zostały wyposażone w nowy reflektor przedni LED Daymaker, a wszystkie trzy modele Special są teraz wyposażone w nową niskoprofilową osłonę silnika.

Wszystkie modele z rodziny Touring firmy Harley-Davidson wyposażono w system multimedialny Boom! Box GTS z ekranem dotykowym. System jest kompatybilny z Android Auto i Apple CarPlay. Dzięki połączeniu ze zgodnym typem smartfona, podczas jazdy można korzystać z dowolnej aplikacji, aby uzyskać dostęp do mediów, usług transmisji strumieniowej, komunikacji i wskazań nawigacji, przy jednoczesnym ograniczeniu do minimum rozpraszania jego uwagi.

Modele CVO - nowy poziom audio

W roku 2021, modele CVO Street Glide i CVO Road Glide będą wyposażone w całkowicie nowy system Harley-Davidson Audio, opracowany przy współpracy z firmą Rockford Fosgate. Jest to zaawansowany system audio, wyposażony w głośniki i wzmacniacze zaprojektowane specjalnie dla motocykli Harley-Davidson. System ten będzie również dostępny jako wyposażenie dodatkowe do motocykli H-D Touring, wyprodukowanych w roku 2014 i nowszych, wyposażonych w system multimedialny Boom! Box.

Dla każdego z czterech oferowanych w 2021 r. modeli CVO - CVO Street Glide, CVO Road Glide, CVO Limited i CVO Tri Glide, dostępne są nowe opcje lakieru i elementy stylizacji. Silnik Milwaukee-Eight 117 V-Twin jest wykorzystywany wyłącznie w modelach CVO i jest to najmocniejszy silnik oferowany jako wyposażenie standardowe w fabryce Harley-Davidson.

Wszystkie modele CVO wyposażone są w system RDRS Safety Enhancements obejmujący elektronicznie połączone hamulce z ulepszonym działaniem w zakręcie, układ ABS z działaniem w zakręcie, system kontroli trakcji z działaniem w zakręcie, system kontroli poślizgu z działaniem w zakręcie, system utrzymywania pojazdu na wzniesieniu (VHC), system monitorowania ciśnienia w oponach (TMPS).

Zobacz również:
REKLAMA