[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Street Fighter Festival Bielawa 2009

Kolejna już IX edycja Street Fighter Festival Bielawa już w najbliższy weekend. Ta impreza z pewnością po raz kolejny przyciągnie tysiące entuzjastów ekstremalnej jazdy na Street Fighterach. Nie zabraknie tam również nas...

Street Fighter Festival Bielawa 2009 to już klasyk w kalendarzu polskich imprez motocyklowych. Co roku do Bielawy na Dolnym Śląsku ściągają tłumy fanów stuntu i streetfighterów aly obejrzeć jak to robią najlepsi, nie tylko w Polsce ale i na Świecie. Organizowana od 2001 roku impreza zyskała sławę w USA i dużej części Europy i własnie dlatego na specjalne zaproszenie do Bielawy przyjeżdżają największe gwiazdy stuntu z całego Świata aby dać pokaz dla polskiej publiczności. W tym roku już po raz drugi na SFF zawita Kevin Carmichael oraz cała rzesza stunterów z Polski i Europy. Na pewno będzie na co popatrzeć, więc zapraszamy do Bielawy już w najbliższy weekend 30 i 31 maja.

Zobacz również:
Do tej pory rzeszowski GOC znany był przede wszystkim z customowych przeróbek amerykańskich motocykli. W tym roku na warsztat trafiła maszyna prosto z Japonii - Yamaha Niken. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA