[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Stryker w USA

Yamaha Stryker to motocykl zbudowany na silniku od Midnight Stara 1300 (1304 cm3 pojemności, chłodzenie cieczą, 73 KM, i 106 Nm momentu obr.) w typowo customowym stylu. Jest to ewidentnie odpowiedź na pojawienie się Hondy Fury czyli rzekomo pierwszego seryjnego customa na rynku.

Yamaha zapowiada, że Stryker jest zdecydowanie bardziej autentyczny niż konkurencyjne motocykle gdyż ma metalowe błotniki z prawdziwego zdarzenia, a nie tandentne plastiki, oraz niepowtarzalny styl i dobre osiągi. To na pewno szpila wbita w Hondę Fury która jak wiadomo nie poraża osiągami oraz ma plastikowe błotniki i osłony silnika. Na razie nie zapowiada się by Stryker pojawił się w Europie, ale kto wie? Przecież stary kontynent to też ogromny rynek dla tego typu motocykli.

REKLAMAzobacz galerię

Zobacz również:
The Speeder to latający pojazd przypominający nieco motocykl, który już niebawem trafi do seryjnej produkcji. Firma odpowiadająca za odrzutowe cacko rozpoczęła już przyjmowanie zamówień.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij