Stunter13 i Monster Energy prezentują: School of stunts

School of stunts to sześcioodcinkowa seria filmów przygotowana przez Stuntera13 w kooperacji z marką Monster Energy, prezentująca podstawowe tricki i akrobacje stuntowe, których każdy może się nauczyć.

Stunter13 i School of Stunts Monster Energy

Profesjonalny stunter motocyklowy Rafał "Stunter13" Pasierbek prezentuje nową serię filmów "School of Stunts", w której tłumaczy podstawy stuntu motocyklowego i tuningu motocykla

„School of Stunts” to 6-odcinkowa seria wyprodukowana we współpracy z Monster Energy,
w której Stunter13 pokazuje, jak zamienić 2 koła w maszynę do stuntu motocyklowego, niezależnie od jej wielkości czy pojemności.

Rafał Pasierbek jest profesjonalnym stunterem motocyklowym znanym jako Stunter13, wielokrotnym mistrzem, i zwycięzcą wielu turniejów w stulcie na całym świecie. Motocykle to całe jego życie, a wszystko zaczęło się, gdy był małym chłopcem. Jego historia rozpoczęła się podobnie jak historia wielu motocyklistów, ale potoczyła się nieco inaczej. Dostał poobijany motocykl od dziadka, i mimo że ledwo dosięgał nogami ziemi, od tamtej chwili nikt nie mógł go powstrzymać od jazdy po całej wiosce. Gdy miał 15 lat po raz pierwszy zobaczył pokaz stunterski na nagraniu z USA i zdecydował, że chciałby połączyć pasję do motocykli
z czymś nowym, czym wtedy stunt był w Polsce. Do dzisiaj żyje i pracuje zgodnie z hasłem "Robię to, co kocham, kocham to, co robię."

Dzięki temu nie tylko zyskał ogromną rzeszę fanów na całym świecie, ale także cenne tytuły. Stunter13 wielokrotnie zwyciężał w turniejach stuntu motocyklowego w Polsce i na świecie. Jest mistrzem świata Stunt Grand Prix w Bydgoszczy, zwycięzcą Mistrzostw Europy Trix - Exeter w Anglii, Mistrzostw Europy Streetbike Freestyle w 2011 roku, Stuntwars w 2011
w USA oraz Mistrzostw XDL w 2011 i 2012 roku. Obecnie jest sędzią w konkursach stuntowych, organizuje pokazy stuntowe na całym świecie oraz jest ambasadorem firmy Yamaha. Jego wyniki i widowiskowe triki zapewniły mu ogromną popularność również w internecie. Jego profile społecznościowe obserwuje ponad 1,5 miliona fanów, a jego filmy na YouTube wygenerowały ponad 90 milionów wyświetleń.

„Dojrzewałem do tego projektu 4 lata. Chciałem przekuć swoje wieloletnie doświadczenie w coś, co pomoże na starcie każdemu, kto myśli na poważnie, ale też amatorsko, o stuncie motocyklowym. Wszyscy włożyli dużo pracy i zaangażowania, ale także zabawy w „School of Stunts”. Mam nadzieję, że fani to docenią,” powiedział twórca serii Stunter13.

W serii "School of Stunts" Rafał wraca do swoich początków i czerpiąc ze swojego bogatego doświadczenia podpowiada jak zacząć swoją przygodę ze stuntem motocyklowym. W filmach pokazuje, jak podkręcić motocykl, wykonać wheelie na małym i dużym motocyklu, porządny burnout, i - najtrudniejszy podstawowy trik - stoppie. Pierwszy odcinek z serii już ukazał się na jego kanale (możecie obejrzeć go poniżej), a kolejne pojawią się niebawem.

Zobacz również:
REKLAMA