Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Super Enduro - GP Niemiec już dziś wieczorem!

Większość zawodników ścigających się na motocyklach ma teraz zimowe wakacje, ale kolesie startujący w Mistrzostwach Świata Super Enduro dopiero się rozgrzewają - dziś II runda w Niemczech.

Super Enduro Gdańsk

Po ekscytującej I rundzie w Gdańsku, gdzie przed własną publicznością zwyciężył Tadek Błażusiak, przyszedł czas na kolejne starcie najlepszych zawodników halowego enduro. Odbędzie się ono w niemieckim Riesa (pomiędzy Dreznem, a Lipskiem) już za kilka godzin!

Jeżeli jesteście ciekawi czy David Knight, Jonny Walker, albo Cody Webb będą w stanie zatrzymać Taddy'ego przed zgarnięciem szóstego mistrzowskiego tytułu, koniecznie śledźcie stronę http://www.redbull.com
A dzisiaj wszyscy trzymamy kciuki i kibicujemy Tadkowi!

zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij