Superbike X

Już pod koniec maja do sklepów trafi najnowsza gra komputerowa Superbike X. Produkcja firm Black Bean i Milestone ma szansę strącić MotoGP z piedestału na dobre.  

Do tej pory za najlepszą grę "w wyścigi motocyklowe" uznawana była ukazująca się co roku MotoGP stworzona przez studio EA Games. Jednak już poprzednia wersja SBK aspirowała do pozycji lidera.
Superbike World Championship X czyli w skrócie SBK X to produkcja firm Black Bean i Milestone. W grze do dyspozycji będzie ogromna ilość opcji i trybów gry. Oprócz superbike'ów będzie można pościgać się Supersortami i europejskimi Superbike'ami. Na maszynach zasiądą nie tylko wszyscy aktualni zawodnicy wyścigowi, ale również legendy takie jak Carl Fogarty, Troy Bayliss, Lorenzo Lanzi, Aaron Slight czy Pierfrancesco Chili i zeszłoroczny mistrz Ben Spies.

Gracz będzie mógł ścigać się na 14 torach w kampanii, używając jednego z 90 motocykli (dźwięki motocykli były nagrywane na żywo podczas wyścigów) w czterech trybach gry pojedynczej i 16 trybach gry online.

Gra pojawi się na platformach Playstation 3, Xbox 360 i oczywiście tradycyjnego peceta. Może być dobrym pomysłem na przetrwanie ciężkich deszczowych lub zimowych dni.

Oficjalna strona SBK X : www.sbkthegame.com

Zobacz również:
REKLAMA