Suzuki GRANDys duo i Marko Jerman w dwóch klasach Alpe Adria

Po rezygnacji z udziału w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski i skoncentrowaniu wszystkich sił na Alpe Adria Marko będzie startował w klasach Superbike i Superstock 1000.

Starty w tej drugiej kategorii mają pozwolić przygotować się Jermanowi do finału mistrzostw Europy w Albacete, bdzie celem będzie pierwsza piątka. W obu klasach Marko dosiądzie motocykli Suzuki GSX-R 1000. Partnerem Marko w zespole Suzuki GRANDys duo będzie Daniel Bukowski, który pojedzie w klasie Superstock 600.
Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo:
Cieszę się, że Marko zostaje z nami na kolejny sezon i razem powalczymy o kolejne tytuły. W tym roku mamy trochę mniej wyścigowych weekendów, dlatego Marko pojedzie w dwóch klasach. Liczę, że w obu będzie walczył o czołowe lokaty i dobrze przygotuje się do finału mistrzostw Europy w Albacete.
Marko Jerman:
Jestem bardzo szczęśliwy, że Suzuki GRANDys duo znów zaprosiło mnie do startów w sezonie 2013. Współpracowaliśmy już w 2010 i 2012 roku i było to wspaniałe doświadczenie. Zespół jest profesjonalny, a ludzie bardzo sympatyczni i przyjacielscy. Mam nadzieję, że to będzie bardzo udany sezon.


Zobacz również:
REKLAMA