[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Suzuki Inazuma 250

Do tej pory Inazuma kojarzyła nam się zawsze z tym samym motocyklem. Suzuki Inazuma to popularny klasyczny naked o dość dużej pojemności (wersje 750 i 1200). Teraz Suzuki zaprezentowało ćwiartkę o tej samej nazwie i wydaje się właśnie, że nazwa jest jedyną kwestią łączącą ten motocykl ze swoimi przodkami.

Inazuma 250 to stylistyczne połączenie GSR-a 600 i Suzuki B-King tylko oczywiście o dużo niższych osiągach. Nie wiadomo jeszcze nic na temat parametrów. Inazuma 250 będzie napędzana dwucylindrowym chłodzonym cieczą rzędowym silnikiem o pojemności 248 cm3 zasilanym elektronicznym wtryskiem paliwa. Ma dysponować 6-biegową skrzynią. Stylistycznie wygląda nieźle i może być fajnym kompanem dla młodych motocyklistów, a także dla tych, którzy potrzebują niewielkiego, zwinnego i oszczędnego, ale dynamicznego motocykla na miasto. Motocykl ma się pojawić w Europie dopiero jesienią 2012. Ceny nie są jeszcze znane.

zobacz galerię

Zobacz również:
Premiera dwóch nowych modeli HD w Mediolanie. Pierwszy Harley-Davidson typu Adventure Touring i model Streetfighter debiutują z nowymi silnikami Revolution Max.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA