Suzuki Inazuma 250

Do tej pory Inazuma kojarzyła nam się zawsze z tym samym motocyklem. Suzuki Inazuma to popularny klasyczny naked o dość dużej pojemności (wersje 750 i 1200). Teraz Suzuki zaprezentowało ćwiartkę o tej samej nazwie i wydaje się właśnie, że nazwa jest jedyną kwestią łączącą ten motocykl ze swoimi przodkami.

Inazuma 250 to stylistyczne połączenie GSR-a 600 i Suzuki B-King tylko oczywiście o dużo niższych osiągach. Nie wiadomo jeszcze nic na temat parametrów. Inazuma 250 będzie napędzana dwucylindrowym chłodzonym cieczą rzędowym silnikiem o pojemności 248 cm3 zasilanym elektronicznym wtryskiem paliwa. Ma dysponować 6-biegową skrzynią. Stylistycznie wygląda nieźle i może być fajnym kompanem dla młodych motocyklistów, a także dla tych, którzy potrzebują niewielkiego, zwinnego i oszczędnego, ale dynamicznego motocykla na miasto. Motocykl ma się pojawić w Europie dopiero jesienią 2012. Ceny nie są jeszcze znane.

zobacz galerię

Zobacz również:
Czy silnik z Multistrady i całkiem nowe podwozie o dużej dzielności terenowej wystarczą, by pozamiatać na rynku adventure? Nowe Ducati DesertX ma szansę stać się tutaj ważnym graczem, ale raczej nie będzie konkurentem dla Tenery 700 i Tuarega 660.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA