[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.5

Suzuki SV650X - popularna V-ka w stylu retro

W tym roku Suzuki zaprezentowało tylko jedną premierę. Jest nią SV-ka 650X, czyli dobrze znany, sprawdzony naked w wersji retro. 

W ostatnich latach rynek motocyklowy został zdominowany przez maszyny w klasycznym stylu. W tym roku wielu producentów motocykli postawiło na „neo-retro”, czyli połączenie tradycyjnego wyglądu z nowoczesnymi technologiami. Wydawać by się mogło, że te rzeczy nie idą ze sobą w parze, jednak przykłady Hondy CB 1000 R, Kawasaki Z900RS, czy Husqvarny Vitpilen pokazują, że jest to słuszna droga.

REKLAMA

Nic dziwnego, że i ekipa Suzuki zapragnęła takiego motocykla w ofercie. Padło na model SV 650. Maszynę wyposażono w regulowany widelec i poddano liftingowi. Japończycy dodali owiewkę z okrągłą lampą, kierownicę typu clip-on i kanapę z przeszyciami i w efekcie uzyskali zgrabnego cafe racera. Nowy SV 650X sam silnik i ramę co wersja standardowa. Do pełni szczęścia brak tylko felg ze szprychami. Maszyna kosztuje 29 000 zł, czyli jest tylko o 1000 droższa od wersji standardowej.  

zobacz galerię

Zobacz również:
Przez kilka dobrych lat BMW R1200GS dominował w większości testów i porównań turystycznych Enduro na całym świecie i choć ta konstrukcja się nie zestarzała, konkurencja zaczęła deptać jej po piętach. Dlatego BMW zdecydowało się na modernizację. Oto najnowszy R1200GS.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij