REKLAMA

Suzuki V-Strom 1000?

Wielu rzeknie: Nareszcie! Suzuki zaprezentowało następcę wycofanego z produkcji DL-1000 V-Strom. Ma trafić do produkcji w 2014 roku.

W ciągu ostatnich kilku lat DL650 V-Strom jest jednym z najlepiej sprzedających się Suzuki. Choć na początku poprzedniej dekady miał starszego brata V-Stroma 1000 został on wycofany z produkcji. Teraz w dobie dużych i ciężkich turystycznych enduro Suzuki powraca do tej koncepcji.

Zaprezentowany podczas Intermotu w Kolonii prototyp V-Stroma 1000 to konstrukcja mocno przypominająca designem maszyny już obecne na rynku (R1200GS, Tiger Explorer) choć Suzuki twierdzi, że pierwowzorem dla tego projektu jest DR 800 znany jako Dr Big. Nie wiadomo też czy silnik będzie nową konstrukcją czy przejętym z SV1000 lub poprzedniego V-Stroma 1000 V2. Sam prototyp wygląda nieźle.

zobacz galerię

Zobacz również:
Aprilia RSV4 Factory już od dobrych kilku lat zasiada w loży dla superbike’ów, ale właściwie co roku włosi serwują jej coś nowego w wyposażeniu. Nie inaczej jest tym razem. Nowe oświetlenie, większa pojemność, mapy, owiewki. Oto RSV4 2021.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA