[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Suzuki ujawnia kolejną wersję Katany

Kilka tygodni temu Suzuki wskrzesiło legendarny model Katana produkowany w latach 80-tych. Ale to nie koniec nowości. Producent ma zamiar zaskoczyć nas czymś jeszcze!

Cafe racery i scramblery w ostatnich latach stały się bardzo popularne. Nikt jednak do tej pory nie wpadł na pomysł zaprojektowania sportowego motocykla w stylu retro. Suzuki postanowiło wypełnić lukę w tym segmencie, a nowym elementem jest Katana nawiązująca wyglądem do maszyn sportowych produkowanych 40 lat temu.

Premiera motocykla odbyła się w Kolonii podczas targów Intermot i wzbudziła wśród publiczności sporo kontrowersji. Zdania na jej temat są podzielone. Chodzi głównie o stylistykę, która nie każdemu przypadła do gustu. Moim zdaniem ta maszyna wygląda obłędnie! Silnik Katany pochodzi z GSX-S 1000 i osiąga 150 KM. Motocykl jest lekki - waży 215 kg z płynami.

REKLAMA

Suzuki Katana GSX-S 1100 S 1981

Suzuki Katana 2018

To jednak nie koniec nowości z Hammatsu. Już niedługo w Mediolanie odbędą się największe targi motocyklowe EICMA, na które Suzuki przygotowało coś ekstra. Niestety trailer opublikowany w sieci przez Japończyków nie zdradza zbyt wielu szczegółów. Nie trudno się jednak domyślić, że chodzi tutaj o kolejną odmianę Katany.

Podstawową różnicę jaką wychwycić można na pierwszy rzut oka to kolor. Nowa Katana będzie czarna (zamiast srebrna). Czy zmiany to tylko kwestia kolorystyki? Moim zdaniem nie. Dużo bardziej prawdopodobne jest, że czarna Katana będzie bardziej wypasiona - mocniejsza i lepiej wyposażona. Ale póki co to tylko spekulacje. Zobaczcie filmik, może uda wam się zauważyć coś jeszcze. 

Musimy być cierpliwi. Wszystkiego dowiemy się już wkrótce podczas targów w Mediolanie.

 

zobacz galerię

Zobacz również:
W ubiegłym sezonie Tony Cairoli na SX-F 350 pozamiatał wszystkich rywali i zgarnął mistrzostwo świata w klasie MX1. Tylko kwestią czasu było pojawienie się tego motocykla w Enduro.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij