Suzuki w Beskidach

Wiosenne spotkanie planowane jest w dniach 6-8 maja w ośrodku wypoczynkowym Aqua-Brax tuż obok miejscowości Szymocice.
Początki klubu V-Strom-a sięgają roku 2006r, gdy założono forum dla miłośników jednośladów. Już wtedy małe grupki zapaleńców organizowało wspólne wyjazdy i spotkania. Prawdziwy jednak rozkwit nastąpił w 2007r,  kiedy to powstało legendarne powiedzenie „dzieci wiatru i kurzu”  przy okazji wyjazdu do Chorwacji. Kolejne lata przyniosły coraz to większą liczbę klubowiczów. Aktualnie aktywnych uczestników spotkań jest ponad 750 osób! Rok 2010 również był szczególny. Suzuki Motor Poland przyjęła patronat nad forum klubu V – Strom i chętnie od tego czasu uczestniczy w spotkaniach klubowiczów.

Na miejsce wiosennego spotkania organizatorzy wybrali Beskid Śląski. To idealna lokalizacja dla tych, którzy nastawiają się na jazdę i zwiedzanie. W planie jest wiele wycieczek do: Wisły, Szczyrku, malowniczej przełęczy górskiej pełnej niezapomnianych winkli w miejscowość Kubalonia i Salmopol, Pałacyku Prezydenckiego w Wiśle oraz skoczni narciarskiej w Wiśle Malince.  
Dodatkowo atrakcją będzie możliwość zwiedzania okolicznych zamków i pałaców w Toszku, Pławniowicach i Chudowie. Nie zabraknie również szansy na odwiedzenie kopalni węgla kamiennego Guido w Zabrzu, stacji kolejki wąskotorowej w Rudach czy Browarów Tyskich.
Wszystkich fanów V-Stroma zapraszamy na stronę http://vstrom.com.pl
Zobacz również:
REKLAMA