Swanski ambasadorem Vespy

Polska i światowa scena pop-kultury, lifestyle'u i szeroko pojętej motoryzacji wzbogaciła się o kolejny wyjątkowy projekt. Dzięki współpracy kultowej Vespy oraz artysty Swanskiego, powstaje niesamowity projekt.

Inter Cars
Swanski ambasadorem Vespy

Klasyczna i kultowa już Vespa PX, w rękach Pawła „Swanskiego” staje się prawdziwym, użytkowym dziełem sztuki. Ten jedyny w swoim rodzaju skuter przybiera wzór i barwy lakieru wymyślony przez Pawła. Dzięki wyjątkowemu i rozpoznawalnemu stylowi jaki w ciągu lat wypracował sobie Swanski, nikt nie będzie miał wątpliwości kto jest autorem projektu.

Premiera przerobionej przez Swanskiego Vespy będzie miała miejsce podczas imprezy Vans Classic and Warsaw już 27-go czerwca, do warszawskiej Praskiej Drukarni przy ulicy Mińskiej 65. Po szczegóły zajrzyj naclassicandwarsaw.com Oprócz Vespy, Paweł pokaże także, przygotowane specjalnie na okazję premiery Vespy kask Biltwell oraz klasyczny model butów Vans.

Paweł jest fanem stylu vintage, ceni rzemiosło oraz organiczność swoich prac i projektów. Dzięki swoim dokonaniom i historii dostał od Vespy wolną rękę w kwestii wyboru modelu, którego przeróbki podjąłby się najchętniej.
Wybór padł na kultowy model PX, który obecnie znajduje się w pracowni Swanskiego. PX wygląda na żywcem wyjęty z lat 60-tych - jest prosty, funkcjonalny, będący ikoną pop-kultury. Sprzęt, który na stałe wpisał się w świat nie tylko motoryzacyjny. Który – podobnie jak prace Pawła, ma swój niepowtarzalny i rozpoznawalny styl.

Paweł „Swanski” (www.swanarts.com) to znany na całym świecie artysta malarz, grafik, ilustrator, który w portfolio ma projekty m.in. dla Absolut, Vans, Girl Skateboards, Lakai Footwear, Casio G-Shock, Red Bull, Pepsi, Philipp Morris, Burn, Nike, MTV, VH1, Viva i wielu innych. Jest także dyrektorem artystycznym marki Turbokolor.

Zobacz również:
REKLAMA