[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Świąteczna Honda

Specjalnie z okazji nadchodzących świąt Honda przygotowała promocję swoich modeli. Na motocyklistów, którzy w oczekiwaniu na następny sezon nie zapadają w sen zimowy czekają bonusy na akcesoria do większości modeli Hondy oraz obniżki cen kilku sprzętów.

I tak przykładowo CBF-a 600N można wyrwać już od 22 900 zł, CB 1000 R od 39 900 zł. Dodatkowa kasa na akcesoria czeka na klientów, którzy wybiorą m.in. XL 1000 V Varadero i CBF1000 (5000 zł na akcesoria), a także VFR 800 (3600 zł na akcesoria), XL700V Transalp (5300 zł na akcesoria) i kilka innych modeli. Aby poznac pełną oferte świątecznej promocji zajrzyj na stronę www.honda.pl lub odwiedź najbliższego dealera Hondy.
zobacz galerię

Zobacz również:
Turystyczny Puchar Yamahy to propozycja czterech, jednodniowych rajdów na orientację odbywających się po drogach asfaltowych. Rywalizacja odbywać się będzie w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, od maja do sierpnia 2020r.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA