[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Świąteczne życzenia Ducati

Nicky Hayden został zaproszony do tajnego projektu Ducati. Nie został jednak wtajemniczony co to ma być, a gdy pojawił się w centrali Ducati okazało się, że w budynku nie ma żywej duszy...

Nicky postanowił wybrać się na spacerek po wszystkich oddziałach centrali i niemal jak dziecko w sklepie z zabawkami dotykał wszystkiego, bawił się narzędziami i dosiadał motocykli. Kiedy dotarł do warsztatu znalazł stojących w grupie mechaników... Zobacz co było dalej na filmie promocyjnym Ducati.

REKLAMA

Nie wiemy tylko o co chodzi z tym "szczęśliwym Amadeuszem" (happy Amadeus) na samym końcu filmiku... No i brawo za bardzo dyskretnie wsadzone logo AMG czyli najnowszego partnera Ducati.

Zobacz również:
Senat przegłosował projekt ustawy. Od stycznia 2020 roku na zarejestrowanie motocykla mamy mieć maksymalnie 30 dni. Spóźnialscy zapłacą wysoką karę, która sięgnie nawet 1000 zł. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij