Święty Mikołaj jeździ quadem

MOTOCYKLE POLSKA autoryzowany dealer YAMAHA w Poznaniu organizuje spotkanie charytatywne dla wszystkich quadowców, którzy czują potrzebę pomagania.

Cała akcja odbędzie się w sobotę 1 grudnia od 10 - 13.30 jeśli więc będziesz miał wtedy czas i chęć by dać dzieciakom z podpoznańskiego Domu Dziecka trochę radości to wpadnij zapisać się na to wydarzenie do salonu Yamaha Motocykle Polska przy Bułgarskiej 63/65 w Poznaniu. Harmonogram imprezy:

9.45 Rozpoczęcie spotkania
10.00 Wspólne śniadanie i zapoznanie się z podopiecznymi oraz personelem Domu Dziecka (ciepły posiłek, ciepłe napoje, ciasto…)
11.00 Rozmowa z dziećmi na temat bezpieczeństwa jazdy i odzieży ochronnej kierowcy quada, krótki instruktaż jazdy na quadzie i projekcja krótkiego filmu o jeździe na quadach
11.30 Jazda quadami w terenie wraz z podopiecznymi Domu Dziecka (wolontariusze-quadowcy wspólnie jeżdżą z dzieciakami na własnych quadach na zamkniętym terenie ośrodka).
13.00 Wspólny obiad, (jeżeli pogoda dopisze – ognisko)
13.30 Zakończenie spotkania
Organizator zapewnia wolontariuszom, dzieciom i pracownikom ośrodka dwa ciepłe posiłki i upominki dla podopiecznych domu dziecka.

Zapisy chętnych quadowców (wolontariuszy) chcących wesprzeć dzieciaki swoją obecnością i wspólną przejażdżką będą prowadzone w salonie: Motocykle Polska Autoryzowany Dealer Yamaha w Poznaniu ul. Bułgarska 63/65, mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 506 066 811 do dnia 26.11.2012r. Szczegóły wraz z programem spotkania i mapą dojazdu na stronie www.facebook.com/MotocyklePolska.

Zobacz również:
REKLAMA