Szafka narzędziowa NEO 84-207

Porządek w warsztacie sprawia, że praca idzie znacznie sprawniej. Jednak aby zachować ład wśród narzędzi niezbędne jest odpowiednie wyposażenie w postaci mebli warsztatowych. Jednym z najwygodniejszych sposobów na przechowywanie wszelkich kluczy, wkrętaków, szczypiec, końcówek i rękojeści jest szafka narzędziowa z dużą ilością szuflad.

Producent profesjonalnych narzędzi ręcznych NEO zaprezentował właśnie nową szafkę narzędziową wyposażoną w siedem szuflad. Różnorodny rozmiar komór umożliwia bardziej przejrzyste i intuicyjne rozmieszczenie wyposażenia. Wygodę korzystania z szuflad zapewniają także prowadnice kulkowe, dzięki którym poruszają się one płynnie nawet przy maksymalnym obciążeniu. Cztery kółka wyposażone w blokady pozwalają na wygodny transport szafki wraz z wyposażeniem. Blat roboczy pokryto gumową wykładziną co zapobiega przemieszczaniu się narzędzi po powierzchni w trakcie pracy lub transportu szafki, a także zapobiega przed jej porysowaniem. Centralny zamek umożliwia zamknięcie wszystkich szuflad poprzez jedno przekręcenie klucza. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku, gdy szafka wymaga częstego przemieszczania. Szafki NEO to gwarancja najwyższej jakości, potwierdzona między innymi przez mechaników NEO Rally Team podczas Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz przez oficjalny serwis Gran Turismo Polonia.Sugerowana cena brutto to 1865 zł.


Więcej informacji na temat nowych szafek oraz pozostałych produktów marki NEO można znaleźć na stronie www.neo-tools.com.


REKLAMA