Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Szef Ducati odejdzie?

Gabriele del Torchio - szef wszystkich szefów w Ducati przyszedłdo bolońskiej firmy w 2007 roku aby uratować ją od kłopotów finansowych. W ubiegłym roku Ducati pobiło rekordy sprzedaży, a plotki krążą, że del Torchio szuka nowej pracy.

Były właściciel Ducati - firma InvestIndustrial zatrudniła Gabriele del Torchio w 2007 roku żeby zmodernizował proces produkcyjny, obniżając przy tym koszty i oczywiście maksymalnie zwiększając zyski. Wszystkiego udało się dokonać jeszcze przed sprzedaniem firmy do Audi. Teraz krążą plotki o tym, że del Torchio szuka nowych wyzwań i nie wykluczone że już niebawem opuści szeregi Ducatisti by wspomóc włoski linie lotnicze. Alitalia, bo o nich tutaj mowa jest w kłopotach finansowych i potrzebuje modernizacji aby przetrwać. Co ciekawe linie lotnicze Alitalia należą do konsorcjum IMMSI, które jest też właścicielem Piaggio Group, w której skład wchodzą Aprilia, Piaggio, Vespa, Gilera i Moto Guzzi (Logo Alitalii mogliście zauważyć na wyścigowych maszynach Aprilii w World Superbike).

Póki co del Torchio dementuje plotki mówiąc że: "niczego jeszcze nie podpisał".

Zobacz również:
Tylko teraz kaski, kombinezony, sakwy i inne akcesoria motocyklowe takich marek jak: HJC, Fox, Held, Airoh, Rebelhorn, Arai czy Ozone możesz kupić nawet z 40% zniżką!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij