Szkoła Dobrej Jazdy Motorista

Startują zapisy na szkolenia teoretyczne i praktyczne w zakresie prawa jazdy kategorii A1, A oraz B w ramach kursów weekendowych lub wieczorowych, organizowanych przez warszawskiego dealera motocykli Honda Motorista.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Motorista powstał przede wszystkim z myślą o przyszłych i obecnych motocyklistach, którzy szukają kursu przygotowującego nie tylko do samego egzaminu na prawo jazdy, ale także uczącego poruszania się w ruchu miejskim, optymalnych zachowań w sytuacjach awaryjnych czy praktycznych porad dotyczących postępowania z motocyklem.

Szkoła Dobrej Jazdy Honda Motorista kładzie ogromny nacisk na kwestie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, użytkowania pojazdów dwu- i czterokołowych. Założona przez pasjonatów motocyklowych, zatrudnia instruktorów o dużym doświadczeniu, spokojnych i cierpliwych wobec kursantów. Program szkolenia przeprowadzanego w OSK Motorista dostosowywany jest do postępów oraz indywidualnych predyspozycji kursanta. Kursy przeprowadzane są na nowych motocyklach szkoleniowych Honda, a egzamin na Yamasze YBR250. Dla tych którzy zdecydują się na kupno motocykla z rocznika 2011 przewidziano zwrot kosztów szkolenia.
Materiały szkoleniowe w cenie kursu.
Dodatkowo w cenie kursu, do testów na jazdach kask Shoei Qwest oraz ubiór motocyklowy firmy Modeka

Więcej info na: www.osk.motorista.pl

OSK Motorista
e-mail: [email protected]
tel. 785 088 005

Zobacz również:
REKLAMA