REKLAMA

Szkoła jazdy MOTOCYKL

Od kilku dni mamy wiosnę i coraz piękniejszą pogodę. Nie ma co ukrywać, że motocykli na ulicach jakby więcej. Mówiąc ściślej wylegliśmy na ulicę niczym wygłodniałe stada wilków:) Niestety na drogach wciąż nie brakuje zagrożeń zewnętrznych jak i tych powodowanych przez nas samych.

Warto więc przypomnieć sobie pewne zasady jazdy i zwrócić uwagę na kwestie, o których zdążyliśmy zapomnieć przez tą długą zimę. Pomoże wam w tym nasza szkoła jazdy , która wciąż cieszy się największą popularnością i jest najczęściej czytanym materiałem na naszej stronie.

W rankingu najpopularniejszych artykułów na naszej stronie znalazły się wszystkie części naszej szkoły jazdy. Zdecydowanym liderem jest część pierwsza, czyli "Zakręty", którą przeczytało już  ponad 22 500 osób. Zapraszamy do lektury!zobacz galerię

Zobacz również:
CF Moto CLX 700 udowadnia, że z chińskimi motocyklami czeka nas ta sama historia, która stała się udziałem koreańskich samochodów. Z tandetnych i brzydkich toczydeł wyrastają powoli dopracowane i ekscytujące pojazdy.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA