Szkoła jazdy dla motocyklistów

Honda Poland Sp. z o.o., we współpracy z Ośrodkiem Szkolenia Kierowców Promotor, organizuje szkolenia bezpiecznej jazdy na motocyklach marki Honda. Projekt nosi nazwę „Honda Pro Motor” i jest jednym z elementów strategii „Fun & Safety”.

Honda wiele uwagi poświęca bezpieczeństwu. Promocja bezpieczeństwa według Hondy nie będzie jednak ograniczać się do oferowania najwyższej jakości produktów, takich jak model Gold Wing wyposażony w poduszkę powietrzną (jedyny taki seryjnie produkowany motocykl na świecie), zaawansowane systemy ABS dostępne w większości oferowanych motocykli marki, czy symulator jazdy – Riding Trainer. Honda Poland postawiła sobie za cel, aby motocykliści czuli się bezpiecznie na swoich pojazdach i dzięki temu czerpali pełną radość z ich użytkowania, dlatego też we współpracy z Ośrodkiem Szkolenia Kierowców Promotor, organizuje szkolenia bezpiecznej jazdy na motocyklach marki Honda.

{% image id= align=left x=0 y=0 %}

Program „Honda Pro Motor” obejmuje:
- szkolenie kandydatów na kierowców, w zakresie uzyskania uprawnień kategorii A1 i A
- podnoszenie kwalifikacji kierowców posiadających prawo jazdy kat. A, poprzez szkolenia praktyczne i teoretyczne
- indywidualne treningi doskonalenia jazdy
- treningi dla grup, doskonalące jazdę w bezpiecznych warunkach na zamkniętym obiekcie
- przygotowanie do sportu amatorskiego
- podnoszenie świadomości z zakresu mechaniki motocyklowej, mającej bezpośredni wpływ na bezpieczną jazdę (budowa motocykla, ustawienia geometrii, teoria dynamiki jazdy, itp.)
- testowanie nowych technologii Hondy promujących bezpieczeństwo na drogach, np. C-ABS
- ćwiczenia na symulatorze jazdy Riding Trainer
- porady z zakresu prawa o ruchu drogowym

{% image id= align=left x=0 y=0 %}

Szkolenia „Honda Pro Motor” mają na celu poprawę: umiejętności jazdy, bezpieczeństwa motocyklistów na drogach, zmianę wizerunku motocyklisty.

{% image id= align=left x=0 y=0 %}

Zobacz również:
REKLAMA