Szkolenia motocyklowe z techniki jazdy

Motocykl Action Team - szkolenia na torze Modlin, dzięki którym nauczysz się jeździć lepiej, pewniej, szybciej i bezpieczniej.

Szkolenie motocyklowe Motor-Presse Polska


Terminy szkoleń i zapisy - Level 1 ► https://www.motocykl-online.pl/action-team-level1

Terminy szkoleń i zapisy - Level 2 ►https://www.motocykl-online.pl/action-team-level2


W sezonie 2019 startujemy z kolejną edycją szkoleń na torze Modlin niedaleko Warszawy. Tak samo jak w ubiegłym sezonie do wyboru będą dwa poziomy - Level 1 i Level 2. W tym roku od czerwca startujemy też ze szkoleniami "Adventure" kierowanymi do fanów off-roadu (szczegóły podamy już wkrótce).

Szkolenia motocyklowe

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu Motocykl Action Team? Po pierwsze z powodu sporej dawki wiedzy dzięki której poczujesz się jeszcze pewniej za kierownicą. Po drugie z powodu świetnej zabawy. Atmosfera w trakcie szkoleń jest miła i bezstresowa - łączymy przyjemne z pożytecznym. Ponadto partnerem naszych szkoleń została marka Yamaha, która dla uczestników szkoleń pierwszego i drugiego stopnia przygotowała coś ekstra.

Nasze imprezy przygotowujemy w przyjaznej dla motocyklistów formie. Wszystko odbywa się bez stresu.

  • Podczas pierwszego poziomu dowiesz się min. jak używać przeciwskrętu, jak właściwie pokonywać zakręty i jak panować nad motocyklem w sytuacjach awaryjnych (hamowanie, omijanie przeszkody, jazda poniżej progu równowagi).

  • Podczas drugiego poziomu pokażemy ci jak rozpoznawać najważniejsze punkty w zakręcie i jak przenosić po nich wzrok. Popracujemy również nad płynnym operowaniem gazem i nad wybieraniem optymalnego toru przejazdu przez zakręt. Na szkoleniu drugiego stopnia dowiesz się też jak balansować ciałem na zakrętach by uzyskać wyższą prędkość i pełną kontrolę nad motocyklem.

Przed przyjazdem na drugi level warto jest najpierw wziąć udział w levelu 1, choć nie jest to warunek konieczny.

Jakim motocyklem mogę przyjechać na szkolenie?

Na szkolenia pierwszego i drugiego stopnia zapraszamy motocykle szosowe - od chopperów poprzez nakedy, aż po turystyczne enduro. Warunkiem udziału jest sprawna technicznie maszyna, pełny bak i posiadanie stosownych uprawnień (prawo jazdy A1, A2, A lub B od min. 3 lat). Każdy z uczestników oprócz obowiązkowego kasku powinien posiadać pełen ubiór motocyklowy: kask, kurtkę i spodnie z ochraniaczami, rękawice i buty za kostkę. 

W cenie szkolenia otrzymasz: 

  • szkolenie teoretyczne i praktyczne
  • dostęp do toru Modlin
  • opiekę profesjonalnych szkoleniowców
  • certyfikat ukończenia szkolenia
  • pakiet naszych magazynów
  • upominki od partnerów

    W trakcie przerw zapewniamy również obiad, kawę, herbatę i zimne napoje.

Kup szkolenie w prezencie dla motocyklisty https://www.motocykl-online.pl/action-team/zakup-na-prezent

Masz pytania? Pisz śmiało na [email protected]

zobacz galerię

Zobacz również:
Dzięki nowemu rozporządzeniu UE nie kupisz już akumulatora do samodzielnego zalania kwasem. Może być potencjalnym materiałem wybuchowym. Tak zmieniły się zasady.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA