[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Szkolenie GRANDys Duo na torze Pannonia Ring

Chciałbyś polatać na torze, a przy okazji podszlifować swoją technikę jazdy? Weź udział w szkoleniu organizowanym przez ekipę GRANDys Duo na torze Pannonia Ring. Zagęść ruchy, bo to ostatni dzwonek na zapisy!

Chciałbyś lepiej panować nad maszyną? A może walczysz o jak najlepsze czasy na torze? Koniecznie przyjedź na na kolejne szkolenie GRANDys Duo. Tym razem impreza odbędzie się na Pannonia Ringu. W trakcie dwóch dni uczestnicy będą doskonalić technikę jazdy na torze pod okiem doświadczonych instruktorów (mistrzów i vice mistrzów Polski).

Tor Pannonia Ring znajduje się w północno-zachodniej części Węgier (około 450 km od polskiej granicy). Ma 4740 m długości i 18 zakrętów (11 lewych, 7 prawych). Organizowane tam treningi są przeznaczone nie tylko dla zawodników, ale również dla amatorów, którzy nigdy nie jeździli na  torze. 

REKLAMA

Impreza startuje 27 czerwca 2018 (w środę). Koszt uczestnictwa za dwa dni wynosi 1070 zł. Na miejscu możesz rozbić namiot na darmowym polu, albo przespać się w hotelu w padoku (58 euro/1 noc/ 2 os).

Nie masz jak przewieźć motocykla? Możesz skorzystać z transportu, który oferuje GRANDys Duo. Za 950 zł odbiorą z dowolnego miejsca w Polsce i odwiozą z powrotem.

Każdy z uczestników treningów przydzielony zostanie do jednej z trzech grup - w zależności od doświadczenia: 

  • Grupa A - zawodnicy z licencją A lub B. Okrążenie toru Pannonia Ring w czasie poniżej 2.15 min.
  • Grupa B - zawodnicy z licencją B lub bez licencji, których czas okrążenia toru Pannonia Ring mieści się w granicach od 2.15 do 2.35 min.
  • Grupa C - amatorzy. Dodatkowo ta grupa jest podzielona na 5-7 osobowe podgrupy, a jazdy odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy omówią błędy podczas przerw miedzy sesjami.

Zainteresowany? Spiesz się, bo liczba miejsc jest ograniczona i maleje z dnia na dzień! Do zamknięcia zapisów w grupie A - pozostało 7 miejsc, w grupie B - 26 miejsc, a w grupie C - 22 miejsca. 

Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://www.grandysduo.com.pl/

zobacz galerię

Zobacz również:
Już w najbliższy weekend rozpoczyna się kolejna edycja Harley on Tour - cyklu imprez organizowanych w całej Europie przez Harley-Davidson dla wszystkich miłośników motocykli tej marki.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij