Szkolenie GRANDys Duo na torze Pannonia Ring

Chciałbyś polatać na torze, a przy okazji podszlifować swoją technikę jazdy? Weź udział w szkoleniu organizowanym przez ekipę GRANDys Duo na torze Pannonia Ring. Zagęść ruchy, bo to ostatni dzwonek na zapisy!

Chciałbyś lepiej panować nad maszyną? A może walczysz o jak najlepsze czasy na torze? Koniecznie przyjedź na na kolejne szkolenie GRANDys Duo. Tym razem impreza odbędzie się na Pannonia Ringu. W trakcie dwóch dni uczestnicy będą doskonalić technikę jazdy na torze pod okiem doświadczonych instruktorów (mistrzów i vice mistrzów Polski).

Tor Pannonia Ring znajduje się w północno-zachodniej części Węgier (około 450 km od polskiej granicy). Ma 4740 m długości i 18 zakrętów (11 lewych, 7 prawych). Organizowane tam treningi są przeznaczone nie tylko dla zawodników, ale również dla amatorów, którzy nigdy nie jeździli na  torze. 

Impreza startuje 27 czerwca 2018 (w środę). Koszt uczestnictwa za dwa dni wynosi 1070 zł. Na miejscu możesz rozbić namiot na darmowym polu, albo przespać się w hotelu w padoku (58 euro/1 noc/ 2 os).

Nie masz jak przewieźć motocykla? Możesz skorzystać z transportu, który oferuje GRANDys Duo. Za 950 zł odbiorą z dowolnego miejsca w Polsce i odwiozą z powrotem.

Każdy z uczestników treningów przydzielony zostanie do jednej z trzech grup - w zależności od doświadczenia: 

  • Grupa A - zawodnicy z licencją A lub B. Okrążenie toru Pannonia Ring w czasie poniżej 2.15 min.
  • Grupa B - zawodnicy z licencją B lub bez licencji, których czas okrążenia toru Pannonia Ring mieści się w granicach od 2.15 do 2.35 min.
  • Grupa C - amatorzy. Dodatkowo ta grupa jest podzielona na 5-7 osobowe podgrupy, a jazdy odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy omówią błędy podczas przerw miedzy sesjami.

Zainteresowany? Spiesz się, bo liczba miejsc jest ograniczona i maleje z dnia na dzień! Do zamknięcia zapisów w grupie A - pozostało 7 miejsc, w grupie B - 26 miejsc, a w grupie C - 22 miejsca. 

Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://www.grandysduo.com.pl/

Zobacz również:
REKLAMA