REKLAMA

Szkolenie z doskonalenia techniki jazdy

Chciałbyś jeździć bezpieczniej i poczuć się pewniej za kierownicą? Masz szansę - weź udział w szkoleniu na Torze Modlin.

Na polskich drogach jest coraz więcej pojazdów. Według danych GUS pod koniec 2017 roku Polacy posiadali blisko 30 milionów zarejestrowanych pojazdów. Oznacza to, że statystycznie każdy Polak powyżej osiemnastego roku życia posiada własny samochód lub motocykl.

Są wśród nas kierowcy, którzy słabiej radzą sobie za kółkiem. Policyjne statystyki pokazują, że liczba wypadków w Polsce maleje, ale nadal przekracza 30 tysięcy rocznie. Liczby wskazują też, że marzec oraz kwiecień ze swoją nieobliczalną pogodą, sprawiają, że ilość wypadków w porównaniu z dwoma pierwszymi miesiącami roku rośnie. Kierowcy czują się zbyt pewnie i zapominają o ostrożności. Tylko w 2017 roku ponad pięć tysięcy wypadków miało miejsce w trakcie deszczu, a ponad osiem tysięcy, gdy niebo było zachmurzone. Co ciekawe blisko 18 tysięcy wypadków miało miejsce na prostym odcinku drogi, a prawie cztery tysiące na zakręcie.

Szkolenie na Torze Modlin

W życiu każdego motocyklisty przychodzi taki moment kiedy z dwóch kółek musi przesiąść się na cztery. Mimo, że jazda samochodem jest łatwiejsza i bezpieczniejsza, niż jazda motocyklem to nie warto jej bagatelizować. Naszym zdaniem warto trenować by jeździć lepiej i unikać nieprzyjemnych sytuacji na drodze.

Wiosną pogoda potrafi zaskoczyć nawet tych najbardziej doświadczonych. To idealny czas by wybrać się na szkolenie samochodowe na Torze Modlin niedaleko Warszawy i poprawić swoją technikę jazdy.

W trakcie szkolenia nauczysz się:

  • dopasowywać prawidłową pozycję za kierownicą,
  • poprawnie układać ręce na kierownicy,
  • obserwować drogę i inne pojazdy,
  • prawidłowo wykorzystywać systemy bezpieczeństwa,
  • eliminować złe nawyki w trakcie jazdy.

Szkolenie trwa siedem godzin i podzielone zostało na dwie części. Składa się w 25% zajęć teoretycznych i 75% zajęć praktycznych, podczas których kursanci m.in. jeżdżą po płytach poślizgowych i uczą się panować nad autem w czasie poślizgu (pod- i nadsterownym).

Chciałbyś wziąć udział w szkoleniu? Pisz śmiało: [email protected]

Maszy pytania? Tutaj znajdziesz odpowiedzi: https://www.tormodlin.pl/faq/

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki 
ul. gen. Wiktora Thommée 1B

tel. 22 100 27 00

zobacz galerię

Zobacz również:
Grupa „Mechanika motocyklowa – porady, wskazówki, diagnozowanie”  https://www.facebook.com/groups/2720174341593899/   powstała, aby mechanicy mogli dzielić się wiedzą i doświadczeniami; aby pasjonaci zyskiwali nową inspirację warsztatową; aby jeździło i naprawiało się lepiej!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA