Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Szkopek nie pojedzie

III Runda Motocyklowych Mistrzostw Świata w Walencji już w najbliższą niedzielę. Jedyny polski zawodnik w Supersportach niestety tym razem nie stanie na linii startowej.

Mamy złą wiadomość dla kibiców Pawła Szkopka. Zawodnik Team MS Factory Racing nie wystąpi na torze w Walencji podczas III rundy Motocyklowych Mistrzostw Świata w klasie supersport. Kontuzja ręki, której Paweł nabawił się podczas II rundy w Katarze nie została jeszcze wyleczona i uniemożliwia mu start w Hiszpanii w najbliższą niedzielę. Mamy nadzieję, że Paweł szybko powróci do formy i pokaże klasę w kolejnych rundach Mistrzostw Świata.

Tak Paweł Szkopek prezentował się podczas I rundy WSBK na Phillip Island.

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE