Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Szukasz nowego akumulatora? Skorzystaj z aplikacji.

Exide wprowadził na rynek nową aplikację do wyszukiwania akumulatorów.  Nowa wersja, zastąpi dotychczasową aplikację Exide.

Ma ona  odświeżoną szatę graficzną, jest łatwiejsza w obsłudze i nawigacji. W aplikacji, która obejmuje ponad 5000 marek i modeli pojazdów, dostępne są oczywiście zamienniki akumulatorów do motocykli i skuterów.

Nowa aplikacja posiada ulepszoną funkcjonalność wyszukiwania, dzięki której dobór akumulatora staje się jeszcze szybszy i łatwiejszy. Użytkownicy mogą znaleźć i dobrać akumulator przez wpisanie:  numeru VINmarki i modelu pojazdu, a także korzystając z innych kryteriów wyszukiwania (w zależności od pojazdu).

Exide wprowadził pierwszą na rynku aplikację do wyszukiwania akumulatorów w 2011 roku i w ten sposób udostępnił klientom – w wersji mobilnej – nasze najlepsze rekomendacje zastosowań i informacje produktowe – mówi Michael Ostermann, dyrektor Exide Technologies na obszar Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. – Wprowadzona właśnie nowa aplikacja jest jeszcze lepsza, odświeżona wizualnie i typograficznie, optymalna dla wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości. Aplikacja Exide daje także możliwość wyszukiwania rekomendacji zastosowań dla motocykli i skuterów – dodaje.

Wyszukiwarka akumulatorów w postaci aplikacji Exide jest dostępna dla systemów IOS oraz Android i działa zarówno na smartfonach, jak i na tabletach. Te same rekomendacje zastosowań dostępne są w tradycyjnych, drukowanych katalogach Exide oraz w wyszukiwarce online, dostępnej na stronach Exide.com i Akumulator.pl.

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij