REKLAMA

Szukasz nowego akumulatora? Skorzystaj z aplikacji.

Exide wprowadził na rynek nową aplikację do wyszukiwania akumulatorów.  Nowa wersja, zastąpi dotychczasową aplikację Exide.

Ma ona  odświeżoną szatę graficzną, jest łatwiejsza w obsłudze i nawigacji. W aplikacji, która obejmuje ponad 5000 marek i modeli pojazdów, dostępne są oczywiście zamienniki akumulatorów do motocykli i skuterów.

Nowa aplikacja posiada ulepszoną funkcjonalność wyszukiwania, dzięki której dobór akumulatora staje się jeszcze szybszy i łatwiejszy. Użytkownicy mogą znaleźć i dobrać akumulator przez wpisanie:  numeru VINmarki i modelu pojazdu, a także korzystając z innych kryteriów wyszukiwania (w zależności od pojazdu).

Exide wprowadził pierwszą na rynku aplikację do wyszukiwania akumulatorów w 2011 roku i w ten sposób udostępnił klientom – w wersji mobilnej – nasze najlepsze rekomendacje zastosowań i informacje produktowe – mówi Michael Ostermann, dyrektor Exide Technologies na obszar Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. – Wprowadzona właśnie nowa aplikacja jest jeszcze lepsza, odświeżona wizualnie i typograficznie, optymalna dla wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości. Aplikacja Exide daje także możliwość wyszukiwania rekomendacji zastosowań dla motocykli i skuterów – dodaje.

Wyszukiwarka akumulatorów w postaci aplikacji Exide jest dostępna dla systemów IOS oraz Android i działa zarówno na smartfonach, jak i na tabletach. Te same rekomendacje zastosowań dostępne są w tradycyjnych, drukowanych katalogach Exide oraz w wyszukiwarce online, dostępnej na stronach Exide.com i Akumulator.pl.

Zobacz również:
Mówisz dżinsy motocyklowe i oczami wyobraźni widzisz fajne spodnie uszyte z niebieskiego denimu, które dla zwiększenia bezpieczeństwa podszyte zostały grubą warstwą odpornego na przetarcia materiału (najczęściej kevlaru, włókien aramidowych lub im pochodnych) chroniącego nie tylko tyłek przed asfaltowym pilingiem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA