REKLAMA

Szukasz pracy? Jest robota!

Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań w branży motocyklowej i chcesz się oderwać od codzienności sprawdź ofertę pracy dla centrali Inter Motors.

archiwum mpp

Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań w branży motocyklowej i czujesz, że razem z nami możesz tworzyć najlepszą ofertę odzieży, części i akcesoriów dla motocyklistów to aplikuj na jedno z kilku stanowisk pracy w centrali Inter Motors. Właśnie teraz jest najlepszy czas na zmiany i właśnie teraz otwierają się dla ciebie nowe możliwości. Oferta pracy w Inter Motors kierowana jest do kandydatów o różnych stopniach doświadczenia zawodowego i specjalizacjach.

Aktualne oferty pracy:
Przedstawiciel handlowy (Rynek Części Motocyklowych) dowiedz się więcej i aplikuj!
Przedstawiciel handlowy (Odzież i Akcesoria Motocyklowe) dowiedz się więcej i aplikuj!

Aplikując do Inter Motors, pamiętaj że stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy to standard. Ponadto oferujemy bogaty pakiet szkoleń specjalistycznych i językowych dobranych do indywidualnych potrzeb, a także otwieramy się na twoją kreatywność i niestandardowe pomysły.

zobacz galerię

Zobacz również:
Screamer XA7 to blokada tarczy hamulcowej, która działa jak większość zabezpieczeń typu „disclock”. Ma jednak jeszcze jedną zaletę.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA