REKLAMA

Szwajcarski tydzień w salonach Harleya!

Odpowiedz na dwa krótkie pytania i zostaw kupon w salonie – do wygrania wycieczka dla 2-osób do Szwajcarii z pokryciem kosztów pobytu, przelotu i Swiss Travel Pass na przejazdy na miejscu!

Harley-Davidson i Switzerland Tourism (szwajcarska narodowa agencja turystyczna) zapraszają do salonów H-D na trwający właśnie "Tydzień Szwajcarski". Do 14 maja czekają na was liczne atrakcje i nagrody do wzięcia.

Grand Tour of Switzerland to jedną z najpiękniejszych tras motocyklowych w Europie, a może i na świecie - błyszczące jeziora, pokryte śniegiem góry i malownicze wioski. Kto wie czy niebawem nie zobaczysz jej na własne oczy?

Odpowiedz na dwa krótkie pytania i zostaw kupon w salonie – do wygrania dwuosobowa wycieczka do Szwajcarii z pokryciem kosztów pobytu i przelotu oraz czekający na miejscu Swiss Travel Pass czyli karta dla obcokrajowców ułatwiająca podróżowanie po całym kraju (darmowe przejazdy komunikacją publiczną, zniżki na rozmaite bilety i opłaty). Można też wygrać jeden z 20 zestawów upominkowych: scyzoryk Victorinox, bidon SIGG, przewodnik, mapa Grand Tour.

Zwieńczeniem "Szwajcarskiego Tygodnia" będą degustacje, tak więc w sobotę 14 maja będziecie mogli poznać prawdziwe szwajcarskie smaki - oryginalną czekoladę i sery prosto z tej przepięknej krainy.

 Adresów autoryzowanych dealerów H-D szukajcie na www.harley-davidson.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Powód akcji serwisowej KTM-a, Husqvarny i GasGas-a jest banalny, ale przy odrobinie pecha skutki uszkodzenia mogą okazać się kosztowne w naprawie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA