Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Szwajcarski tydzień w salonach Harleya!

Odpowiedz na dwa krótkie pytania i zostaw kupon w salonie – do wygrania wycieczka dla 2-osób do Szwajcarii z pokryciem kosztów pobytu, przelotu i Swiss Travel Pass na przejazdy na miejscu!

Harley-Davidson i Switzerland Tourism (szwajcarska narodowa agencja turystyczna) zapraszają do salonów H-D na trwający właśnie "Tydzień Szwajcarski". Do 14 maja czekają na was liczne atrakcje i nagrody do wzięcia.

Grand Tour of Switzerland to jedną z najpiękniejszych tras motocyklowych w Europie, a może i na świecie - błyszczące jeziora, pokryte śniegiem góry i malownicze wioski. Kto wie czy niebawem nie zobaczysz jej na własne oczy?

Odpowiedz na dwa krótkie pytania i zostaw kupon w salonie – do wygrania dwuosobowa wycieczka do Szwajcarii z pokryciem kosztów pobytu i przelotu oraz czekający na miejscu Swiss Travel Pass czyli karta dla obcokrajowców ułatwiająca podróżowanie po całym kraju (darmowe przejazdy komunikacją publiczną, zniżki na rozmaite bilety i opłaty). Można też wygrać jeden z 20 zestawów upominkowych: scyzoryk Victorinox, bidon SIGG, przewodnik, mapa Grand Tour.

Zwieńczeniem "Szwajcarskiego Tygodnia" będą degustacje, tak więc w sobotę 14 maja będziecie mogli poznać prawdziwe szwajcarskie smaki - oryginalną czekoladę i sery prosto z tej przepięknej krainy.

 Adresów autoryzowanych dealerów H-D szukajcie na www.harley-davidson.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij