Szybki Lopez mistrzem na 1/4 mili

Myślisz, że to niemożliwe wygrać zawody na ¼ mili w wieku 59 lat? Poznaj Petera Del Reya.

BMW
Peter De la Rey ma trójkę wnuków, ale to mu nie przeszkodziło trzykrotnie sięgnąć po zwycięstwo w mistrzostwach South African National Drag Racing.

Peter De la Rey ma trójkę wnuków, ale to mu nie przeszkodziło trzykrotnie sięgnąć po zwycięstwo w mistrzostwach South African National Drag Racing w ostatnich 4 latach. Peter ma już na karku 59 lat, ale na szczęście to nie ten typ dziadka, który siedzi przed telewizorem i jara się nowym sezonem „M jak miłość”.

De la Rey zaczął się ścigać w 1970 roku i nie zamierza przestać. Od 2011 roku Peter lata w barwach Bavarian Motorcycles, a w tym roku startuje na świeżutkiej BMW S 1000 RR. Miałem dużo szczęścia, że otrzymałem wsparcie od Bavarian Motorcycles, naprawdę doceniam czas i wysiłek, jaki poświęcili na to, żebyśmy doszli tu gdzie jesteśmy… sądzę, że mistrzowskie tytuły to uczciwa nagroda za wiarę, jaką we mnie pokładają – powiedział Peter De la Rey.

Jeżeli ten gość nie jest dla was wystarczającą inspiracją, zobaczcie nową kampanię reklamową BMW - daje radę. Swoją drogą, co myślicie o tego rodzaju reklamach?

Zobacz również:
REKLAMA