Szykuj się na 18 stycznia!

W dniu 18 stycznia 2023 r. Harley-Davidson pokaże ofertę motocykli na rok 2023 oraz zdradzi szczegóły imprezy Harley-Davidson Homecoming, która będzie kulminacją obchodów 120. rocznicy powstania firmy. Transmisja online rozpocznie się o godzinie 17.00 na stronie www.harley-davidson.pl.

Harley Davidson 2023 Harley-Davidson

W 2023 przypada 120. rocznica Harley-Davidson, podczas której uhonorujemy nasze bogate dziedzictwo i będziemy świętować z naszymi fanami oraz społecznością motocyklistów, a także zaprezentujemy nasze najnowsze motocykle i ofertę produktów” - powiedział Jochen Zeitz, prezes i dyrektor generalny Harley-Davidson. „Dołącz do nas na inauguracji obchodów 120-lecia, aby zobaczyć ekscytujące prezentacje nowych modeli oraz to, co mamy w zanadrzu na ten przełomowy rok”.

 

Pierwsza partia nowych motocykli Harley-Davidson z rocznika 2023, nowe akcesoria oraz wyposażenie i odzież H-D MotorClothes zostaną zaprezentowane dokładnie 18 stycznia. Nowe produkty będą dostępne w salonach autoryzowanych dealerów Harley-Davidson niedługo po prezentacji.

 

Harley Davidson 2023Harley-Davidson

 

Harley-Davidson Homecoming to zaplanowane na 13-16 lipca 2023 r. czterodniowy festiwal pełen muzyki, jedzenia i kultury motocyklowej, który odbędzie się w wielu miejscach w rejonie Milwaukee. Szczegóły dotyczące atrakcji, zaplanowanych wydarzeń, lokalizacji, biletów i możliwości zakwaterowania pojawią się w witrynie H-D.com 18 stycznia, gdzie odwiedzający będą się mogli również zapisać do newslettera z aktualizacjami dotyczącymi tej imprezy. Wszyscy są zaproszeni i mile widziani, od motocyklistów i ich pasażerów, po fanów wraz z rodzinami.

 

Jako preludium do tej odjazdowej uroczystości w Milwaukee, firma Harley-Davidson zapowiedziała niedawno europejską imprezę z okazji 120. rocznicy. Wydarzenie odbędzie się  w Puskás Aréna Park w pięknym Budapeszcie, w dniach 22-25 czerwca 2023 r. Bilety są już dostępne, a organizator obiecuje moc atrakcji przez cztery dni i noce, w tym ponad 50 zespołów muzycznych na żywo na pięciu scenach, a także prezentacje wszystkich najnowszych motocykli i produktów Harley-Davidson oraz wiele więcej. Wejściówki i oferty noclegów są już dostępne na stronie https://hd120budapest.hu.

 

Harley Davidson 2023Harley-Davidson

 

 

 

 

Zobacz również:
REKLAMA