[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

TDM Zone 2013

Nie wyobrażasz sobie dnia bez swojej ukochanej TDM-y? W 2013 roku nawet jak za oknem będzie 30 stopni na minusie kalendarz TDM Zone poprawi ci nastrój i nie pozwoli zapomnieć o śpiącej w garażu maszynce.

To już kolejna edycja kalendarza przygotowanego przez ekipę maniaków Yamahy TDM. Edycja na 2013 jest szczególna, bo uwieczniono tu wszystkie wydarzenia związane z hucznie obchodzonymi 10. urodzinami forum TDM Zone. Nie brakuje tu ani relacji z podróży, ani motocykli, ani wspomnień z imprez. Tym razem kalendarz jest nietypowy bowiem dwustronny. Oprócz typowego kalendarium i zdjęć użytkowników forum TDM ZONE, znajduje się... niespodzianka:) (sami nie wiemy jaka - przyp. redakcji).
Kalendarze będą dostępne przez forum TDM Zone oraz na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Więcej informacji znajdziecie na www.TDM.pl

REKLAMA
Zobacz również:
Twórcy zestawu BMW EnduroGuard poważnie podeszli do potrzeb podróżników i stworzyli świetny zestaw dla fanów motocyklowej turystyki w stylu Adventure.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij