TOP 5 odjechanych filmów z motocyklami!

Wyścig w w lodowej rynnie: bobslej vs motocykl? Najlepsza stunterka na świecie? A może wheelie na dachu 100 m budynku? Oto 5 najciekawszych filmików z udziałem BMW!

Miejsce 5: BMW-Vierzylinder (tłum. Czterocylindrowiec), czyli siedziba Bawarskiego producenta o wysokości 100m! Na jej dachu nie mogło zabraknąć jednego z najlepszych stunterów – Chrisa Pfeiffera. Zobacz jak wygląda kręcenie cyrkli na samym szczycie wieżowca!

 

Miejsce 4: Jeśli myślałeś, że K1600GT to ciężki turystyk nadający się tylko i wyłącznie do dalekich podróży, to byłeś w błędzie. Chris ponownie udowadnia, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Tym razem ujeżdżając najcięższe wydanie BMW. Zobacz jak wygląda drifting i wheelie maszyną ważącą ponad 300 kg.  

 

Miejsce 3: Mogłoby się wydawać, że takie połączenie: drobniutka dziewczyna na 160-konnym S1000R ważącym 200 kg to nic dobrego. A jednak. Sarah Lezito - najlepiej stuntująca kobieta na świecie opanowała te maszynę na mistrzowskim poziomie.

 

Miejsce 2: Kojarzysz stary numer ze ściąganiem obrusu ze stołu z zastawą? BMW swego czasu postanowiło odświeżyć tę sztuczkę, prezentując dzięki niej przyspieszenie modelu S1000RR. Żeby nie było zbyt łatwo, stół był w rozmiarze XXXL. Zobacz efekt:

 

Miejsce 1: To najbardziej odjechany pomysł na film jaki ostatnio widzieliśmy. Bobsleje to dyscyplina w której brać udział mogą tylko prawdziwi twardziele. Bolid rozpędza się w lodowej rynnie do prędkości ponad 130 km/h. A gdy na torze naprzeciw siebie staną bobslej i BMW G 450 X, zapowiada się ostra walka. Specjalnie z tej okazji G450X zostało obute w opony kostkowe z kolcami!

Zobacz również: