[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

TRON w Playboyu?

Kojarzycie film TRON? Do kin wchodzi właśnie druga część tego hitu z 1982 roku czyli TRON: Legacy (w wolnym tłumaczeniu "dziedzictwo" - nie mylić z dziewictwem). Amerykański warsztat Customowy Parker Brothers postanowił zbudować motocykl świetlny własnie z tego filmu.

Jedną z głównych atrakcji w tym filmie są motocykle świetlne ścigające się po planszy i próbujące zniszczyć się nawzajem. Gra o takim scenariuszu jeszcze na platfirmach klasy 486, czy też Commodore i Amiga również była światowym hiciorem. Oczywiście po 28 latach od pierwszej części Tron'a motocykle świetlne również mocno się zmieniły. Wyglądają bajerancko i kosmicznie. Film zainspirował gości z warsztatu Parker Brothers budującego customy i postanowili oni zbudować kilka takich motocykli. Ich wynalazki równiez są bajeranckie i totalnie nie nadające się do jazdy. Większość części to ich dzieło a motocykle świetlne napędzane są litrowymi V-kami od Suzuki TL 1000R. Każdy sprzęt wyceniony został na 55 000 $. O wiele ciekawszy jest jednak fakt że brały one udział w sesji do Amerykańskiego Playboya.

Zdjęcia autorstwa Paula Frommanna:

REKLAMA


Zobacz również:
Czy rejestracja motocykli elektrycznych sprawia kłopoty? Zdania są podzielone, ale po której stronie leży prawda?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij