[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Taddy Błażusiak na żywo przed Red Bull 111 Megawatt

Red Bull 111 Megawatt już niedługo! Na trasę w kopalni Bełchatów powróci nasz mistrz Taddy Błażusiak. Co ma do powiedzenia przed startem? Już o 18 startuje livestream z Tadkiem. Nie przegapcie!

W ostatnich zawodach z cyklu Red Bull 111 Megawatt Tadek nie mógł wystartować z powodu paskudnej choroby, która osłabiła jego organizm. W tym roku jednak powraca na trasy w Bełchatowskiej kopalni odkrywkowej by sięgnąć po kolejne zwycięstwo w tej arcytrudnej imprezie. Oczywiście konkurencja nie da mu taryfy ulgowej i będzie musiał mocno napracować się by wygrać. O tym co ma do powiedzenia polski mistrz enduro możecie dowiedzieć się oglądając Livestream na Facebookowym profilu Tadka Błażusiaka. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia wywiadu z Taddym.

Red Bull 111 Megawatt 2016 odbędzie się 17-18 września 2016. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ, czyli na oficjalnej stronie www Red Bulla.

zobacz galerię

Zobacz również:
Polak, Ireneusz Frąckowiak z Wrocławia zwyciężył w najnowszej edycji programu Spidi Test & Ride i został ambasadorem marki Spidi na sezon 2020.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA