Taddy Błażusiak szuka największego kozaka enduro, czyli Finał Red Bull Enduro Ligi

Red Bull Enduro Liga to innowacyjne zawody skierowane do miłośników motocyklowego enduro łączące rywalizację online z tą na żywo. Wielki finał (na żywo) odbędzie się 18 października 2020 roku na specjalnie przygotowanym torze w Dębskiej Woli.

Red Bull Enduro Liga - finał [zapowiedź] Marcin Kin

Od chwili uruchomienia strony zawodów Red Bull Enduro Liga pojawiło się na niej ponad 650 video zgłoszeń przesłanych przez uczestników z całej Polski. Były one odpowiedzią na ogłaszane co tydzień przez Tadka Błażusiaka wyzwania.

Rozegrano 6 rund eliminacyjnych online. Ich tematy to:

  • podjazd
  • kłoda
  • skok
  • bonus
  • guma
  • opona
  • gleba - jako dodatkowa, nieobowiązkowa kategoria

Wielki finał zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę, czyli 18 października 2020 r. na specjalnie przygotowanym torze w Dębskiej Woli. Gospodarzem będzie klub BKM Racing.

Tor został specjalnie przebudowany na potrzeby Red Bull Enduro Ligi. Trasa stanowi mieszankę motocrossu, Super Enduro, cross country oraz stromych podjazdów.

Red Bull Enduro Liga - gdzie oglądać?

Na finał przygotowano dwie trasy - kwalifikacyjną oraz na fazę play-off. Finał Red Bull Enduro Ligi rozpocznie się o godz. 10.00 od trwającego godzinę wyścigu kwalifikacyjnego.

40 najszybszych zawodników zakwalifikuje się do fazy play-off, gdzie od 12.30 zostaną rozegrane krótkie wyścigi w formacie pucharowym po 8 zawodników, półfinały LCQ oraz wyścig finałowy dla 10 najlepszych zawodników.

Faza play-off będzie transmitowana na żywo w Red Bull TV, ale nie zabraknie również skrótu z wyścigu kwalifikacyjnego.

Wyścigi będzie można oglądać poprzez aplikację Red Bull TV na telefonie, komputerze, smartfonie, czy TV oraz przez stronę www.redbull.pl/enduroliga

Red Bull Enduro Liga - nagrody

W finale Red Bull Enduro Ligi oprócz nagrody głównej - tytułu największego Kozaka Enduro i treningu 1na1 z Tadkiem Błażusiakiem do zgarnięcia są również nagrody rzeczowe o łącznej wartości prawie 20 000 zł!

Na najlepszych zawodników czekają: kamery GoPro, zegarki Garmin, gogle Scott oraz hojne bony na zakupy w Foxie!

Red Bull Enduro Liga, grupa motocyklistów, off-roadFuture7Media
Zobacz również:
REKLAMA