[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Taddy w Pucharze Świata

Dosłownie kilka dni po zdobyciu mistrzostwa Stanów Zjednoczonych w Endurocrossie Tadek Błażusiak rozpoczął zmagania w halowym Pucharze Świata Enduro.


Pierwsza runda odbyła się w Sheffield (Wielka Brytania) w ostatni weekend października. Błażusiak nie dał szans rywalom i zwyciężył we wszystkich trzech biegach ze sporą przewagą, zdobywając komplet 45 punktów. Startujący w fabrycznym teamie KTM-a Polak prowadzi w generalce przed Mike'm Brownem z USA (32 pkt.) i Brytyjczykiem Grahamem Jarvisem (25 pkt.). Czwarty jest zeszłoroczny mistrz Ivan Cervantes z 22 oczkami na koncie.
Błażusiak w zeszłym sezonie zdobył tytuł wicemistrza PŚ. W tym roku liczymy na poprawienie tego rezultatu:)


Zobacz również:
Polacy z ORLEN Teamu już wkrótce wyruszą na kolejny rajd Dakar. W barwach zespołu obok Kuby Przygońskiego, Adama Tomiczka i Macieja Giemzy w tym roku wystąpią utytułowany quadowiec – Kamil Wiśniewski oraz jeden z czołowych kierowców cross-country Martin Prokop.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij