Taddy znowu górą

Tadeusz Błażusiak zwyciężył w  16 edycji halowych zawodów enduro w Barcelonie.

Tadek Błażusiak na najwyższym miejscu podium!

Polak się nie nudzi. Tydzień przed ostatnim wyścigiem mistrzostw świata Superenduro we Francji, który odbędzie się już 14 marca, Tadek zwyciężył w halowych zawodach w Barcelonie. Nasz mistrz wygrał 2 z 3 wyścigów (pierwszy i trzeci). W drugim mu nie poszło i skończył na 6 miejscu. Bardzo mi się podobało, wyścig był tak zacięty, że tak naprawdę każdy mógł wygrać - wspomina.

Drugi był jadący Husqvarną Alfredo Gomez, który jechał równo - każdy z wyścigów zakończył na 3 miejscu, dzięki czemu zdobył 45 pkt. (tylko 4 mniej od Błażusiaka), co finalnie dało mu drugie miejsce. Jestem trochę zawiedziony z drugiego miejsca, ale zadowolony z własnej jazdy - powiedział po wręczeniu nagród.

Trzeci był Mathias Bellino tracący jedynie punkt do Gomeza. Jego wynik jest o tyle zaskakujący, że to był jego pierwszy start od 9 miesięcy. Gomez leczył  kontuzję kolana. Nie spodziewałem się, że uda mi się skończyć na podium. Nie byłem przygotowany do wyścigu - powiedział Mathias.

Zobacz również:
Dla Brytyjczyka Scotta Reddinga, który walczył o tytuł mistrza świata aż do ostatniej rundy w 2020 roku, jest to drugi sezon w barwach teamu Aruba.it Racing - Ducati. Michael Rinaldi również ma za sobą znakomity sezon, w którym odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w WorldSBK podczas GP Aragonii.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA