[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Tadek Błażusiak nokautuje w Ergo Arenie

Pierwsza runda tegorocznych mistrzostw świata SuperEnduro to popisowa jazda polskiego mistrza. Tadek wciąż jest w formie!

W miniony weekend w Gdańskiej Ergo Arenie odbyła się pierwsza runda mistrzostw świata FIM SuperEnduro. Przed własnymi kibicami jako faworyt startował Tadeusz Błażusiak. Zawodnik KTM-a udowodnił, że wciąż jest w wysokiej formie i mimo upadku w pierwszym biegu zdołał wrócić na czoło wyścigu i wygrał przed Davidem Knightem i Cody’m Webbem. W drugim i trzecim wyścigu Błażusiak nie dał rywalom szans i zdominował zawodników. W drugim biegu finiszował przed Davidem Knightem, i Danim Gibertem, a w trzecim zaraz za plecami Błażusiaka dojechał Jonny Walker, a później znów Knight.

Tym sposobem Tadek Błażusiak zwyciężył w pierwszej eliminacji SuperEnduro. Na podium razem z nim stanęli David Knight i Cody Webb.

Zobacz jak budują tor w Ergo Arenie:

zobacz galerię

Zobacz również:
Polacy z ORLEN Teamu już wkrótce wyruszą na kolejny rajd Dakar. W barwach zespołu obok Kuby Przygońskiego, Adama Tomiczka i Macieja Giemzy w tym roku wystąpią utytułowany quadowiec – Kamil Wiśniewski oraz jeden z czołowych kierowców cross-country Martin Prokop.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij